+22 813 88 68
Pułapka anoreksji

Pułapka anoreksji

Wydawnictwo: Jedność

Dostępność: W magazynie

Dlaczego się choruje, jak wyzdrowieć Nowe wydanie bardzo popularnej książki Valerio Albisettiego! Być może uważasz, że Twego ciała jest za dużo. Że nie masz silnej woli i daleko Ci do doskonałości. Postanowiłeś znowu ograniczyć jedzenie. Jeśli te zdania pasują do Ciebie – koniecznie przeczytaj tę książkę. Pozwoli ona Tobie i Twoim najbliższym uniknąć pułapki – gdy jedzenie staje się śmiertelnym wrogiem, obsesją, religią, tajemną wiedzą – drogą do nieśmiertelności. Valerio Albisetti - jest jednym z najbardziej znaczących...
14.70zł 13.36zł
   Pin it

Dlaczego się choruje, jak wyzdrowieć

Nowe wydanie bardzo popularnej książki Valerio Albisettiego!

Być może uważasz, że Twego ciała jest za dużo. Że nie masz silnej woli i daleko Ci do doskonałości. Postanowiłeś znowu ograniczyć jedzenie. Jeśli te zdania pasują do Ciebie – koniecznie przeczytaj tę książkę. Pozwoli ona Tobie i Twoim najbliższym uniknąć pułapki – gdy jedzenie staje się śmiertelnym wrogiem, obsesją, religią, tajemną wiedzą – drogą do nieśmiertelności.

Valerio Albisetti - jest jednym z najbardziej znaczących twórców współczesnej psychoanalizy. Z pochodzenia Szwajcar. Profesjonalista odnoszący sukcesy, także w dziedzinie przedsiębiorczości. Prowadzi konferencje i seminaria w największych miastach europejskich i amerykańskich. Twórca Psychoterapii Personalistycznej. Jest autorem wielu bardzo popularnych książek.

autorValerio Albisetti
rok wydaniaKielce 2006
liczba stron172
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-7442-465-6