+22 813 88 68
Psychoterapia a poszukiwanie szczęścia

Psychoterapia a poszukiwanie szczęścia

Wydawnictwo: Inst. Psychologii Zdrowia

Dostępność: W magazynie

Emmy van Deurzen zajmuje się tematem tabu, jakim jest rola moralności i filozofii życia wśród psychoterapeutów i doradców psychologicznych. Pytając kiedy i dlaczego zdecydowaliśmy, że celem życia ma być szczęście, autorka namawia nas do szukania odpowiedzi na pytanie dotyczące jego sensu. W książce swej stara się zdefiniować z czego składa się życie i jak terapeuci mogliby pomóc swoim klientom prowadzić raczej udane życie, a nie poszukiwać szczęścia.Ten dobrze napisany i merytorycznie wnikliwy tekst jest bardzo ważny i fascynujący nie...
40.00zł 36.00zł
   Pin it

Emmy van Deurzen zajmuje się tematem tabu, jakim jest rola moralności i filozofii życia wśród psychoterapeutów i doradców psychologicznych. Pytając kiedy i dlaczego zdecydowaliśmy, że celem życia ma być szczęście, autorka namawia nas do szukania odpowiedzi na pytanie dotyczące jego sensu. W książce swej stara się zdefiniować z czego składa się życie i jak terapeuci mogliby pomóc swoim klientom prowadzić raczej udane życie, a nie poszukiwać szczęścia.

Ten dobrze napisany i merytorycznie wnikliwy tekst jest bardzo ważny i fascynujący nie tylko dla praktykujących psychoterapeutów.

                                ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorDeurzen Emmy van
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron216
wymiary16,5 x 23,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-60747-60-5