+22 813 88 68
Przekraczanie poziomów świadomości

Przekraczanie poziomów świadomości

Wydawnictwo: Virgo

Dostępność: W magazynie

Dobrze już znana Mapa Poziomów Świadomości została przedstawiona w książce Siła czy Moc (Virgo, 2010), przetłumaczonej na ponad 25 języków. Przekraczanie poziomów świadomości powraca do badań przejawów ego oraz jego wrodzonych ograniczeń, jest źródłem szczegółowych wyjaśnień oraz instrukcji podpowiadających, jak te ograniczenia przekroczyć. W książce wyłonione zostają jasne zasady wspierające duchową ewolucję. W miarę przekraczania naszych barier stajemy się bardziej świadomi, lepiej poznajemy siebie, odrzucamy...
59.00zł 53.49zł
   Pin it

Dobrze już znana Mapa Poziomów Świadomości została przedstawiona w książce Siła czy Moc (Virgo, 2010), przetłumaczonej na ponad 25 języków.

Przekraczanie poziomów świadomości powraca do badań przejawów ego oraz jego wrodzonych ograniczeń, jest źródłem szczegółowych wyjaśnień oraz instrukcji podpowiadających, jak te ograniczenia przekroczyć. W książce wyłonione zostają jasne zasady wspierające duchową ewolucję. W miarę przekraczania naszych barier stajemy się bardziej świadomi, lepiej poznajemy siebie, odrzucamy blokujące nas schematy i w pełni możemy realizować nasz potencjał.

"Poziomy świadomości zostaną tutaj przebadane szczególnie na użytek adeptów duchowości, jej miłośników oraz uczciwych osób, zainteresowanych samodoskonaleniem jako celem samym w sobie. Dzięki analizie różnorakich przeszkód i poziomów, które muszą zostać przekroczone, pewne zasady wspierające duchową ewolucję ujawnią się same.

Książka ta jest zatem raczej praktycznym przewodnikiem niż całościową analizą, którą przedstawiono w poprzednich pracach. Pomimo że odsyła ona do wcześniejszych książek, podstawowe zasady zostaną w niej przedyskutowane ponownie.

Ten materiał nadaje się także dla sfrustrowanego poszukiwacza, który „przeczytał wszystko i był wszędzie”, brał udział w najróżniejszych warsztatach, a wciąż czuje, że „tkwi w miejscu” („Mój umysł jest jak gąbka, wchłonął już wszystkie informacje, a ja nadal tkwię w tym samym miejscu!”)." - David R. Hawkins

 David R. Hawkins jest słynnym wykładowcą i ekspertem
  w dziedzinie procesów umysłowych. Jest dożywotnim
  członkiem American Psychiatric Association (Amerykańskiego
  Towarzystwa Psychiatrycznego), a swoją karierę w psychiatrii
  zaczął w 1952 roku. Od czasu kiedy zaniechał swojej
  intenstywnej praktyki w Nowym Jorku, aby wieść życie
  naukowca, nadal zajmuje się pacjentami o specjalnych
  potrzebach. Doktor Hawkins jest autorem licznych artykułów
  naukowych i nagrań. W 1973 roku wraz z noblistą Linusem Paulingiem, napisał nowatorską książkę Orthomolecular Psychiatry. Jego wybitne dokonania jako terapeuty i nauczyciela zostały odnotowane w biograficznej publikacji
Who's who in America. Obecnie jest dyrektorem The Institute for Advanced Theoretical Research (Instytutu Zaawansowanych Badań Teoretycznych).

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorDavid R. Hawkins
rok wydania3 września 2012
liczba stron360
wymiary14,5 x 20,7 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-62842-03-2
tłumaczKatarzyna Dumińska
tytuł oryginałuTranscending the Levels of Consciousness

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: