+22 813 88 68
Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów

Wydawnictwo: Betters

Dostępność: W magazynie

Allen Carr odkrył, że jego metoda Easyway działa z równie dużą skutecznością w przypadku pomocy przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. „Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów” mówi o wyjątkowo prostym sposobie utraty wagi, który pozwala przede wszystkim czuć się dobrze w swoim ciele. Dzięki metodzie Allena Carra miliony ludzi na całym świecie poznały prostą receptę na kontrolę wagi ciała, osiągnęły dokładnie taką wagę, jakiej pragnęły – a przede...
29.90zł 26.99zł
   Pin it

Allen Carr odkrył, że jego metoda Easyway działa z równie dużą skutecznością w przypadku pomocy przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. „Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów” mówi o wyjątkowo prostym sposobie utraty wagi, który pozwala przede wszystkim czuć się dobrze w swoim ciele. Dzięki metodzie Allena Carra miliony ludzi na całym świecie poznały prostą receptę na kontrolę wagi ciała, osiągnęły dokładnie taką wagę, jakiej pragnęły – a przede wszystkim - cieszą się PEŁNIĄ ŻYCIA.


„Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów” to kolejna pozycja Allena Carra, tym razem książka adresowana jest do wszystkich, chcących skutecznie i w harmonii ze swoim organizmem pozbyć się nadwagi. Allen Carr pokazuje, że jego metoda Easyway, którą dotychczas stosowano przy wychodzeniu z nałogu nikotynowego, rozwiązuje również problemy z nadwagą i to bez rygorystycznej diety, bez wyrzutów sumienia, bez farmaceutyków.

Gdy Allen Carr zobaczył, jak skutecznym wsparciem dla milionów ludzi okazał się jego bestseller „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, postanowił wykorzystać swoje talenty i stworzyć metodę, która pomoże ludziom uporać się z czymś, z czym - w mniejszym lub większym stopniu – większość z nas się boryka – z NADWAGĄ, spowodowaną przejadaniem się lub błędnymi nawykami żywieniowymi.

Metoda Allena Carra jest unikalna i wyjątkowa zarazem, bo pozwala tracić kilogramy bez odmawiania sobie swoich ulubionych produktów i bez stosowania drakońskiej diety. Ta książka niczego nie narzuca, ani nie zabrania. To nie kolejna DIETA, to METODA, jak cieszyć się jedzeniem i nie tyć. Dieta najczęściej zawodzi – gdy ją skończysz, wracasz do starych zwyczajów i problem nadwagi powraca. Diety nie działają, bo przecież nie możesz, i nie chcesz, być na diecie do końca życia. Nawet w przypadku fizycznego problemu – realnej nadwagi – najczęściej przyczyna, a zatem i rozwiązanie problemu, leży w naszej psychice. Jeśli jednak zastosujecie się do kilku prostych zaleceń, osiągniecie swój cel: zdrowe jedzenie, lepsze samopoczucie i trwałą utratę wagi.

autorAllen Carr
rok wydania2009
liczba stron238
wymiary19,5x12,5 cm
oprawaoprawa broszurowa
ISBN978-83-926159-3-4