+22 813 88 68
Produktywność osobista

Produktywność osobista

Wydawnictwo: CoJaNaTo

Dostępność: W magazynie

Produktywność osobista to książka dla wszystkich tych, którzy chcieliby, pracując tyle samo, osiągać więcej. Na ten temat napisano bardzo dużą ilość pozycji, z których większość pretenduje do uniwersalnych rozwiązań, dzięki którym można osiągnąć lepsze zarządzanie czasem, wyższą efektywność, większą kontrolę nad swoją pracą. Pouczają: "postępuj tak, jak radzę, a osiągniesz sukces". Bazując na swojej praktyce zawodowej, wiem jak rzadko takie podejście sprawdza się w rzeczywistym świecie realnych osób. To, że...
25.00zł 22.49zł
   Pin it

Produktywność osobista to książka dla wszystkich tych, którzy chcieliby, pracując tyle samo, osiągać więcej.
Na ten temat napisano bardzo dużą ilość pozycji, z których większość pretenduje do uniwersalnych rozwiązań, dzięki którym można osiągnąć lepsze zarządzanie czasem, wyższą efektywność, większą kontrolę nad swoją pracą. Pouczają: "postępuj tak, jak radzę, a osiągniesz sukces".
Bazując na swojej praktyce zawodowej, wiem jak rzadko takie podejście sprawdza się w rzeczywistym świecie realnych osób. To, że wiemy, jak coś powinno być idealnie zorganizowane, niekoniecznie oznacza że będzie to w ten sposób wykonywane .

Dlatego pisząc swoją książkę, postawiłem sobie 2 cele:

  1. Opisać własne sprawdzone doświadczenia, sposoby pracy i narzędzia, by czytelnik mógł sobie z nich wybrać te pomysły, które sprawdzą się w jego przypadku. Wykorzystanie nawet części moich propozycji podniesie Waszą produktywność, choć może to być wzrost niewielki.
  2. Opisałem tylko te propozycje, które dają największe efekty, a jednocześnie można je zebrać w jeden kompletny system pracy. Ta przejrzystość i dobór rozwiązań powinien ułatwić każdemu adaptowanie ich do własnych potrzeb i systemów pracy.


Czerpałem z systemów zarządzania czasem (GTD), organizacji procesu pracy (Personal Kanban), organizacji procesów produkcyjnych (lean management, agile management), ale przede wszystkim z własnego doświadczenia w ciągłym podnoszenia własnej produktywności.

Proponowane w mojej książce rozwiązania są proste i logiczne ale nie intuicyjne. Uważam też, że dopiero połączenie ich w jeden system potęguje efekt wzrostu produktywności.


Dzięki tej książce dowiesz się:

    * jak opanować i uporządkować natłok codziennych zadań i spraw
    * jak bez kiwnięcia palcem podnieść swoją produktywność
    * jak zmienić telefon i komputer z pożeracza czasu w sojusznika produktywności
    * jak pracować mniej i osiągać więcej

Roman Wendt
Autor

    ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

podtytułJak osiągnąć więcej, pracując tyle samo
autorWendt Roman
rok wydania2013
liczba stron102
wymiary14.8 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-936372-0-1

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: