+22 813 88 68
Praktyczny poradnik poszukiwania pracy - listy motywacyjne i curriculum vitae: wzory polskie i angielskie

Praktyczny poradnik poszukiwania pracy - listy motywacyjne i curriculum vitae: wzory polskie i angielskie

Wydawnictwo: Help-Pol

Dostępność: W magazynie

Książka zawiera wzory listów motywacyjnych i cv po polsku, angielsku i niemiecku. Pomaga przygotować się do rozmowy z pracodawcą i odpowiedzieć na pytania, z jakimi spotkasz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bronisław Szydłowski – posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zatrudniania fachowych kadr pracowniczych. W Stanach Zjednoczonych prowadził konsultacje dla osób indywidualnych, starających się o zatrudnienie we wszelkiego rodzaju firmach i instytucjach na różnych stanowiskach. Niniejszy poradnik opracował na podstawie danych...
17.50zł 15.75zł
   Pin it

Książka zawiera wzory listów motywacyjnych i cv po polsku, angielsku i niemiecku. Pomaga przygotować się do rozmowy z pracodawcą i odpowiedzieć na pytania, z jakimi spotkasz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Bronisław Szydłowski – posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zatrudniania fachowych kadr pracowniczych. W Stanach Zjednoczonych prowadził konsultacje dla osób indywidualnych, starających się o zatrudnienie we wszelkiego rodzaju firmach i instytucjach na różnych stanowiskach. Niniejszy poradnik opracował na podstawie danych udostępnionych przez Uniwersytet Harvarda.

autorBronisław Szydłowski
rok wydania2000
liczba stron94
wymiary16 x 23,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-908755-1-9