+22 813 88 68
Pokonywanie traumy

Pokonywanie traumy

Wydawnictwo: Media Rodzina

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Książka Anny Salter jest wnikliwym, popartym wiloma badaniami klinicznymi kompendium wiedzy o sprawach nadużyć seksualnych i ich dorosłych ofiarach., skierowanym przede wszystkim do osób, które problemem pedofilii zajmują się zawodowo. Autorka należy do tych terapeutów, którzy wykazują się głębokim zrozumieniem przeżyć ofiary, swoim terapeutycznym działaniem obejmują również sprawcę. Prowadząc nas przez mroki nadużyć seksualnych, gdzie pryska nasz uporczywy zbiorowy idealizm, i podając do wiadomości tragiczne w skutkach ślady, jakie...
39.00zł
   Pin it

Książka Anny Salter jest wnikliwym, popartym wiloma badaniami klinicznymi kompendium wiedzy o sprawach nadużyć seksualnych i ich dorosłych ofiarach., skierowanym przede wszystkim do osób, które problemem pedofilii zajmują się zawodowo.
Autorka należy do tych terapeutów, którzy wykazują się głębokim zrozumieniem przeżyć ofiary, swoim terapeutycznym działaniem obejmują również sprawcę. Prowadząc nas przez mroki nadużyć seksualnych, gdzie pryska nasz uporczywy zbiorowy idealizm, i podając do wiadomości tragiczne w skutkach ślady, jakie zostawiają one w psychice ufnych i bezbronnych dzieci (a także w naszej chętnie pielęgnowanej naiwności), dr Salter pomaga przetworzyć mętny, nie dający się opowiedzieć horror w źródło iluminacji i uzdrowienia. Opisując mechanizmy zamków, dorabia klucze, które otwierają potrzask. (z Przedmowy Rolada C. Summita)

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

podtytułjak zrozumieć i leczyć dorosłe ofiary wykorzystywania seksualneg
autorAnna C. Salter
rok wydania2003
liczba stron386
wymiary14.0x20.0 cm
oprawamiękka
ISBN83-7278-094-3
tłumaczSułecki Wojciech