+22 813 88 68
Pokonać wstręt

Pokonać wstręt

Wydawnictwo: Nuit Magique

Dostępność: Chwilowy brak towaru

W trzeciej książce najwyraźniej zarysował się nadzwyczajny talent literacki Halszki Opfer. Pokazuje, jak okrutna przeszłość niszczy wielką miłość dwojga ludzi, którzy z trudnością ją odnajdują... Halszka Opfer – pierwsza w Polsce przełamała tabu milczenia na tematy kazirodcze, opisując całą brutalność i zakłamanie rodziny kazirodczej oraz środowiska w książceKato-tata. Nie pamiętnik. Monidło – jej druga książka – pokazuje, jak okrutna matryca, która powstała w dzieciństwie, ściąga w życiu dorosłym równie...
20.00zł 18.18zł
   Pin it

W trzeciej książce najwyraźniej zarysował się nadzwyczajny talent literacki Halszki Opfer.

Pokazuje, jak okrutna przeszłość niszczy wielką miłość dwojga ludzi, którzy z trudnością ją odnajdują...

Halszka Opfer – pierwsza w Polsce przełamała tabu milczenia na tematy kazirodcze, opisując całą brutalność i zakłamanie rodziny kazirodczej oraz środowiska w książceKato-tata. Nie pamiętnik.

Monidło – jej druga książka – pokazuje, jak okrutna matryca, która powstała w dzieciństwie, ściąga w życiu dorosłym równie podłego mężczyznę na męża. Gdy Halszka poznaje wreszcie swoją prawdziwą miłość, okazuje się, że doznania zakochanego człowieka dotkniętego przemocą w dzieciństwie powodują przenoszenie na nią uczuć z traum.

Autorka przedstawia molestowanie małej dziewczynki z punktu widzenia i przeżywania dziecka, a nie odczuć dorosłego. Ten dorosły ponosi konsekwencje tamtego wypaczonego związku „miłego oprawcy”, ale uświadamia to sobie dopiero w życiu dorosłym.

autorHalszka Opfer
rok wydania2014
wymiary13 x 20 cm