+22 813 88 68
Płonąca kobieta

Płonąca kobieta

Wydawnictwo: Berckana

Dostępność: W magazynie

Książka Lucy H. Pearce Płonąca Kobieta jest zapierającą dech, kontrowersyjną podróżą przez historię kobiet, zarówno kulturową, jak i osobistą. Prowadzi do odnalezienia i odzyskania  własnej mocy. Została napisana dla kobiet, w których płonie wewnętrzny ogień pasji oraz tych, które kiedykolwiek spaliły się ze wstydu, i tych, które w innych czasach, innym miejscu mogły zostać spalone na stosie. Bezkompromisowa i współczująca Lucy H. Pearce odkrywa archetyp Płonącej Kobiety  poprzez historię kobiet, procesy...
45.00zł 40.50zł
   Pin it

Książka Lucy H. Pearce Płonąca Kobieta jest zapierającą dech, kontrowersyjną podróżą przez historię kobiet, zarówno kulturową, jak i osobistą. Prowadzi do odnalezienia i odzyskania  własnej mocy. Została napisana dla kobiet, w których płonie wewnętrzny ogień pasji oraz tych, które kiedykolwiek spaliły się ze wstydu, i tych, które w innych czasach, innym miejscu mogły zostać spalone na stosie.

Bezkompromisowa i współczująca Lucy H. Pearce odkrywa archetyp Płonącej Kobiety  poprzez historię kobiet, procesy czarownic i sposób, w jaki dziś, w czasie wszechobecnego internetu, kobiety są umniejszane, zawstydzane, mobbingowane, oblewane kwasem i palone. Odważnie bada korzenie kobiecej siły, czym jest, jak jest kontrolowana i co musi zostać ujawnione w naszym współczesnym Czasie Palenia.

Książka Lucy H. Pearce bada takie tematy jak:

W jaki sposób wskrzesić w sobie wewnętrzny ogień, naszą kobiecą moc i nie zostać przez nią wypaloną.

Rolę wstydu w czasach, gdy używano płonących stosów do kontrolowania mocy kobiety.

Nasz strach przed ciemnością i odkrywanie jego istoty w pomniejszaniu własnej siły.

W roku 2017 uzyskała nagrodę Nautiliusa w programie „Kobiety”, w kategorii książek o Kobiecej podróży do siebie.

 

Obowiązkowa lektura dla wszystkich kobiet! Książka zmieniająca życie, która wypełnia czytelniczki płomienną pasją i pragnieniem zmiany.

                                                                                                                          Glennie Kindred, autorka książek, Earth Wisdom

 

Przesłanie Lucy H. Pearce budzi płomienny rezonans w moim sercu. Świat, który jest w ogniu potrzebuje kobiet, które płoną miłością do Życia na Ziemi.

                                           Tanna Jakubowicz-Mount, psychoterapeutka, przewodnicząca Polskiego Forum Transpersonalnego

 

Ta książka wyrywa z wygodnego, ułożonego i grzecznego życia w objęcia ognia tęsknoty za pełnią kobiecej mocy. Ognia namiętności, pasji, piękna, miłości i tworzenia. Tkania więzi, wspólnotowych działań w świecie na miarę naszych marzeń. Płoniesz. Wzrastasz. Płoniesz. Wzrastasz. Bezustannie. Jedna z najważniejszych kobiecych książek ostatnich dekad.

                                          Renata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju, certyfikowana coach, dziennikarka,autorka książek 

autorLucy H. Pearce
rok wydaniaWarszawa 2019
liczba stron266
wymiary13,5 x 20 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-940524-1-0
tłumaczBożena Pierga
tytuł oryginałuBurning Woman

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: