+22 813 88 68
Z penisem jak z mężem - trudno o ideał

Z penisem jak z mężem - trudno o ideał

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Mężczyźni wyznają, że kochają nawet najmniejszą część naszego ciała. W praktyce bywa całkiem inaczej. To seksualne leniuchy. Niejednej z nas łatwiej pojechać do Francji, niż przeżyć udane pieszczoty francuskie. W seksie wyobraźnia może więcej niż technika. Szczególnie jeżeli dotyka się mężczyzna , z którym łączą cię dzieci, kredyty i długi staż małżeński. Dobry seks jest wiecznie młody. Lubi fantazje, dreszcz ryzyka i odrobinę pieprzu. Jeżeli czujesz, że Twoje życie intymne rdzewieje, czas na kurację odmładzającą. Aby to, co dobre...
18.50zł
   Pin it

Mężczyźni wyznają, że kochają nawet najmniejszą część naszego ciała. W praktyce bywa całkiem inaczej. To seksualne leniuchy. Niejednej z nas łatwiej pojechać do Francji, niż przeżyć udane pieszczoty francuskie.
W seksie wyobraźnia może więcej niż technika. Szczególnie jeżeli dotyka się mężczyzna , z którym łączą cię dzieci, kredyty i długi staż małżeński.
Dobry seks jest wiecznie młody. Lubi fantazje, dreszcz ryzyka i odrobinę pieprzu. Jeżeli czujesz, że Twoje życie intymne rdzewieje, czas na kurację odmładzającą. Aby to, co dobre było jeszcze lepsze.

Zyta Rudzka - psycholog, pisarka, laureatka Nagrody im. J. Iwaszkiewicza i nagrody Deutsche Velle. Prawa do niemieckich wydań jej książek zakupiło prestiżowe wydawnictwo szwajcarskie Ammann Verlag.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorZyta Rudzka
rok wydaniaWarszawa 2008
liczba stron128
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-020-8