+22 813 88 68
Najbogatszy człowiek w Babilonie

Najbogatszy człowiek w Babilonie

Wydawnictwo: Studio Emka

Dostępność: W magazynie

Najbardziej inspirująca książka o tworzeniu bogactwa, jaka kiedykolwiek została napisana! Klasyka literatury sukcesu. Miliony sprzedanych egzemplarzy! Przeczytaj książkę, która była i jest natchnieniem wielu milionerów, i która niesie energię pieniądza! Książka o tym, jak stać się bogatym. Legendarna, kultowa pozycja, od osiemdziesięciu lat będąca natchnieniem dla wielu pokoleń amerykańskich milionerów. Od osiemdziesięciu lat do dziś niezmiennie na listach bestsellerów. Tłumaczona na wiele języków! Najbogatszy...
34.90zł 30.50zł
   Pin it

Najbardziej inspirująca książka o tworzeniu bogactwa, jaka kiedykolwiek została napisana!

Klasyka literatury sukcesu.
Miliony sprzedanych egzemplarzy!
Przeczytaj książkę, która była i jest natchnieniem wielu milionerów, i która niesie energię pieniądza!

Książka o tym, jak stać się bogatym. Legendarna, kultowa pozycja, od osiemdziesięciu lat będąca natchnieniem dla wielu pokoleń amerykańskich milionerów. Od osiemdziesięciu lat do dziś niezmiennie na listach bestsellerów. Tłumaczona na wiele języków!

Najbogatszy człowiek w Babilonie to książka zawierająca sekret przyciągania pieniędzy, utrzymania pieniędzy i sprawiania, by jedne pieniądze zarabiały następne. Legenda głosi, że "przypowieści babilońskie" powstały na skutek wielu rozmów, które autor przeprowadził z najbogatszym człowiekiem świata (pod koniec jego życia) – Johnem D. Rockefellerem.

Ta książka przyniesie Ci pieniądze.
To książkat alizman.
Ona przyciąga pieniądze! (Doświadczyli tego m.in. wszyscy ci, którzy pracowali nad nią podczas prac wydawniczych).


W 1926 roku George S. Clason opublikował pierwszą z serii broszur poświęconych oszczędzaniu, które najpewniejszą drogą prowadzą do sukcesu finansowego. Aby dowieść swych racji, autor posłużył się przypowieściami osadzonymi w realiach starożytnego Babilonu. Owe broszury zyskały nieprawdopodobne powodzenie i były masowo kolportowane przez banki i firmy ubezpieczeniowe.

Nic więc dziwnego, że w krótkim czasie ukazały się w formie książki opatrzonej tytułem „Najbogatszy człowiek w Babilonie”. Od pierwszego wydania książka ta – świetnie napisana lekkim piórem, dowcipnie i ze swadą – sprzedawała się w ogromnych nakładach.

 „Najbogatszy człowiek w Babilonie” nie dostarcza szybkich rozwiązań, ale znakomicie radzi, jak spłacać długi, zapewnić sobie stały dochód i w rezultacie budować majątek.

Te rady są tak samo skuteczne obecnie, jak skuteczne były osiem tysięcy lat temu w Babilonie. A Babilończycy wiedzieli co nieco o pieniądzach.

To jedna z najlepszych, najpraktyczniejszych książek motywacyjnych poświęconych finansom osobistym i sztuce inwestowania.

George Samuel Clason urodził się w Luizjanie, w stanie Missouri, 7 listopada 1874 roku. Studiował na University of Nebraska – Lincoln. Służył w armii w czasie wojny amerykańsko-hiszpańskiej. Założył wydawnictwo Clason Map Company w Denver i wydał pierwszy atlas drogowy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jego „Najbogatszy człowiek w Babilonie” uważany jest za książkę wszech czasów.

autorGeorge S. Clason
rok wydaniaWarszawa 2017
liczba stron176
wymiary13,0 x 20,5 cm
oprawatwarda
ISBN978-83-65068-29-3