+22 813 88 68
Nabrani

Nabrani

Wydawnictwo: Paradygmat

Dostępność: W magazynie

Każdy ze współautorów tej książki dał się kiedyś w ciągu swojej kariery zawodowej komuś nabrać. Jego pacjent oszukał go, okłamał, zataił ważne fakty ze swojego życia, zmyślił własną tożsamość, fałszywie oskarżył o błąd w sztuce lub o złą wolę, symulował objawy albo udawał poprawę. Jak terapeuci reagują w takiej sytuacji? Co czują? Co robią? Jak rozumieją pojęcia prawdy i kłamstwa w psychoterapii? Co z doświadczenia bycia oszukanym przez pacjenta wynika dla ich dalszej pracy? Jeffrey A. Kottler i Jon Carlson zebrali odpowiedzi na te...
42.00zł 33.60zł
   Pin it

Każdy ze współautorów tej książki dał się kiedyś w ciągu swojej kariery zawodowej komuś nabrać. Jego pacjent oszukał go, okłamał, zataił ważne fakty ze swojego życia, zmyślił własną tożsamość, fałszywie oskarżył o błąd w sztuce lub o złą wolę, symulował objawy albo udawał poprawę.

Jak terapeuci reagują w takiej sytuacji? Co czują? Co robią? Jak rozumieją pojęcia prawdy i kłamstwa w psychoterapii? Co z doświadczenia bycia oszukanym przez pacjenta wynika dla ich dalszej pracy?

Jeffrey A. Kottler i Jon Carlson zebrali odpowiedzi na te pytania od kilkudziesięciu znanych psychoterapeutów i doradców.

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułKłamstwa i oszustwa w psychoterapii
autorJon Carlson, Jeffrey A. Kottler
rok wydaniaWarszawa 2013
liczba stron284
wymiary15 × 23 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-61269-32-8
tytuł oryginałuDuped. Lies and deception in psychotherapy