+22 813 88 68
Mówimy po polsku. Podręcznik dla obcokrajowców

Mówimy po polsku. Podręcznik dla obcokrajowców

Wydawnictwo: KKPŻ- Książki Które Pomagają Żyć

Dostępność: W magazynie

Książka powstała na podstawie pracy autorek z obcokrajowcami, którzy uczyli się języka polskiego od podstaw. Autorki – Joanna Grabska, absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Teresa Zwolińska, absolwentka Wydziału Pedagogiki  Akademii M. Grzegorzewskiej w Warszawie – mają kilkuletnie doświadczenie w tej pracy. Przygotowywanie własnych materiałów, autorskie tworzenie ćwiczeń i tekstów zaowocowało powstaniem tej książki. Na początku pracy z cudzoziemcami same szukałyśmy pomocy w postaci podręczników, jednak...
65.00zł
   Pin it

Książka powstała na podstawie pracy autorek z obcokrajowcami, którzy uczyli się języka polskiego od podstaw. Autorki – Joanna Grabska, absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Teresa Zwolińska, absolwentka Wydziału Pedagogiki  Akademii M. Grzegorzewskiej w Warszawie – mają kilkuletnie doświadczenie w tej pracy. Przygotowywanie własnych materiałów, autorskie tworzenie ćwiczeń i tekstów zaowocowało powstaniem tej książki.

Na początku pracy z cudzoziemcami same szukałyśmy pomocy w postaci podręczników, jednak nie znalazłyśmy takiego, który dostosowany byłby do potrzeb uczniów, którzy poznają język polski dosłownie od zapoznania się z alfabetem. Podręcznik, który proponujemy zawiera ćwiczenia, teksty, które sprawdziły się w naszej pracy ze znakomitymi efektami. Życzymy wszystkim korzystającym z tej publikacji, aby szybko i z radością uczyli się języka polskiego!

                                                                               Joanna Grabska, Teresa Zwolińska

 

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 
autorJoanna Grabska, Teresa Zwolińska
rok wydaniaWarszwa 2007
liczba stron120
wymiary21 x 30 cm
oprawamiękka
ISBN978-926196-0-2