+22 813 88 68
Moje dziecko

Moje dziecko

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Moje dziecko to książka niezwykła. Książka, w której Dorota Zawadzka, najbardziej znana i uznana specjalistka od wychowania najmłodszych odpowiada na najczęściej zadawane przez rodziców pytania. Co mam zrobić jeśli moje dziecko: nie chce jeść, wszystkiego się boi, nie słucha mnie� Każdy rozdział zawiera szczegółową analizę tego, co można, powinno się lub trzeba zrobić aby ułatwić prawidłowy rozwój swojemu dziecku. Ale nie tylko. Zawadzka mówi też jak czerpać radość z macierzyństwa i jak przez pierwsze lata życia dziecka...
34.90zł 25.90zł
   Pin it

Moje dziecko to książka niezwykła. Książka, w której Dorota Zawadzka, najbardziej znana i uznana specjalistka od wychowania najmłodszych odpowiada na najczęściej zadawane przez rodziców pytania.
Co mam zrobić jeśli moje dziecko: nie chce jeść, wszystkiego się boi, nie słucha mnie� Każdy rozdział zawiera szczegółową analizę tego, co można, powinno się lub trzeba zrobić aby ułatwić prawidłowy rozwój swojemu dziecku. Ale nie tylko. Zawadzka mówi też jak czerpać radość z macierzyństwa i jak przez pierwsze lata życia dziecka pielęgnować i rozwijać relacje matka-dziecko. Uczy jak się dogadać z małym człowiekiem i porozumieć na jego poziomie.
Ta przepełniona ciepłem książka, okraszona anegdotami działa chwilami jak pigułka ze zdrowego rozsądku. Dajmy naszym dzieciom korzenie by wiedziały skąd przyszły i skrzydła aby mogły ulecieć bezpiecznie w świat - pisze Pani Dorota.
Moje dziecko to obowiązkowa lektura, każdej obecnej i przyszłej mamy!

podtytułJak mądrze kochać i dobrze wychowywać
autorDorota Zawadzka, Irena Stanisławska
rok wydaniaWarszawa 2009
liczba stron228
wymiary16,5 x 20 cm
oprawamiękka ze skrzydełkam
ISBN978-83-7554-058-1