+22 813 88 68
Mleko cichy morderca

Mleko cichy morderca

Wydawnictwo: ABA Oficyna Wydawnicza

Dostępność: W magazynie

„Mleko zawiera kazeinę, rodzaj proteiny, która produkuje w organizmie niesłychanie szkodliwą molekułę zapychająca naczynia krwionośne – homocysteinę. Blokuje ona żyły i tętnice, a także osłabia tkankę łączną. Spożywanie mleka przys­piesza zatem wszelkie choroby krążenia i zawały serc.” Prof. Pierre-Henri Rolland   Autor tej książki, dr Nand Kishare Sharma jest filozofem, muzykiem, poetą i pisarzem, a przede wszystkim jest rewolucjonistą w dziedzinie zdrowia. Realizując swój program, wyrwał tysiące rodzin w Indiach i...
19.00zł
   Pin it

„Mleko zawiera kazeinę, rodzaj proteiny, która produkuje w organizmie niesłychanie szkodliwą molekułę zapychająca naczynia krwionośne – homocysteinę. Blokuje ona żyły i tętnice, a także osłabia tkankę łączną. Spożywanie mleka przys­piesza zatem wszelkie choroby krążenia i zawały serc.”

Prof. Pierre-Henri Rolland

 

Autor tej książki, dr Nand Kishare Sharma jest filozofem, muzykiem, poetą i pisarzem, a przede wszystkim jest rewolucjonistą w dziedzinie zdrowia. Realizując swój program, wyrwał tysiące rodzin w Indiach i innych krajach z kręgu ignorancji, chorób, lekarstw i wizyt u lekarzy. Jest gorącym orędownikiem naturalnej siły uzdrawiającej, naturalnego odżywiania i takie­goż sposobu życia. Dr Sharma jest pierwszym w Indiach lekarzem leczącym nowotwory metodami naturalnymi i jest w tej dziedzinie niekwestionowanym autorytetem. Skutecznie wyleczył tysiące pacjentów cierpiących na raka i inne poważne schorzenia. Zyskał szerokie uznanie, wyrażane przez prasę, telewizję i znane osobistości.

autorDr Nand Kishare Sharma
liczba stron208
wymiary14.5 x 20.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-61012-63-4