+22 813 88 68
Miłość w czasach kolki. Nowy poradnik dla rodziców

Miłość w czasach kolki. Nowy poradnik dla rodziców

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Seks po narodzeniu dziecka. Słowa te wypowiadane są ciszonym głosem na placach zabaw i przyjęciach dla dzieci przez towarzyszących swoim pociechom ojców i matki. Owszem, możemy o tym plotkować z naszymi najbliższymi przyjaciółkami, albo żartować z tego pijąc piwo z kumplami. Kiedy jednak przychodzi co do czego i trzeba porozmawiać z partnerem lub partnerką o tym, co się tak naprawdę dzieje (a właciwie się nie dzieje, bo w tym włanie szkopuł) w sypialni, coraz więcej wieżo upieczonych rodziców nabiera wody w usta. Czy ty też należysz do klubu...
29.00zł 23.00zł
   Pin it

Seks po narodzeniu dziecka.
Słowa te wypowiadane są ciszonym głosem na placach zabaw i przyjęciach dla dzieci przez towarzyszących swoim pociechom ojców i matki. Owszem, możemy o tym plotkować z naszymi najbliższymi przyjaciółkami, albo żartować z tego pijąc piwo z kumplami. Kiedy jednak przychodzi co do czego i trzeba porozmawiać z partnerem lub partnerką o tym, co się tak naprawdę dzieje (a właciwie się nie dzieje, bo w tym włanie szkopuł) w sypialni, coraz więcej wieżo upieczonych rodziców nabiera wody w usta. Czy ty też należysz do klubu pozbawionych snu i seksu? Ian Kerner i Heidi Raykeil, choć różni ich prawie wszystko zgadzają się co do jednego - seks ma wielkie znaczenie. To spoiwo, które łączy partnerów i sprawia, że dwoje ludzi łączy co więcej niż mieszkanie i dziecko. Miłoć w czasach kolki to zabawna książka, która pomoże rodzicom uwolnić się od dotychczasowych tabu i zakochać się w sobie na nowo.

Dr Ian Kerner jest autorem takich bestsellerów, jak Jej orgazm najpierw, czy Jego orgazm później. Współpracuje z "Today" i "Cosmopolitan". Mieszka w Nowym Jorku z żoną i dwoma synami. Heidi Raykeil jest autorką książki Confessions of a Naughty Mommy (Zwierzenia niegrzecznej mamusi) i prowadzi rubrykę powięconą tematyce seksualnej na portalu LiteraryMama.com. Mieszka w Seattle z mężem i dwiema córkami.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorIan Kerner, Heidi Raykeil
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron240
wymiary13,,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7554-211-0
tłumaczRadosław Madejski