+22 813 88 68
Mężczyźni i ich sekrety

Mężczyźni i ich sekrety

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: W magazynie

Stephen Arterburn stara się opisać i zrozumieć to, co mężczyźni chcą ukryć głęboko w sobie. Jego zdaniem skrywanie spraw dotyczących własnej samooceny, pracy, finansów, seksu, rodziny i wiary pochłania niesłychanie wiele energii. Dlatego podpowiada, jak mądrzej tę energię spożytkować.  Stephen Arterburn jest założycielem i przewodniczącym New Life Ministries, największego w USA stowarzyszenia zajmującego się pomocą psychologiczną i duchową. Jest znaną postacią medialną, regularnie występuje w programach Good Morning America, CNN Live, ABC World...
36.49zł 32.99zł
   Pin it

Stephen Arterburn stara się opisać i zrozumieć to, co mężczyźni chcą ukryć głęboko w sobie. Jego zdaniem skrywanie spraw dotyczących własnej samooceny, pracy, finansów, seksu, rodziny i wiary pochłania niesłychanie wiele energii. Dlatego podpowiada, jak mądrzej tę energię spożytkować.

 

 

Stephen Arterburn jest założycielem i przewodniczącym New Life Ministries, największego w USA stowarzyszenia zajmującego się pomocą psychologiczną i duchową. Jest znaną postacią medialną, regularnie występuje w programach Good Morning America, CNN Live, ABC World News, jego artykuły ukazują się m.in. w „New York Timesie”. Napisał ponad 60 książek, z których wiele stało się bestsellerami. Wraz z rodziną mieszka w Kalifornii.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorStephen Arterburn
rok wydania2007
liczba stron376
wymiary14,5 x 20,5
oprawamiękka
ISBN978-83-7033-628-8
tłumaczKatarzyna i Marcin Turscy
tytuł oryginałuThe Secrets Men Keep: How Men Make Life and Love Tougher Than It