+22 813 88 68
Męskie pół świata

Męskie pół świata

Wydawnictwo: Zwierciadło

Dostępność: W magazynie

Wojciech Eicheberger i Tomasz Jastrun w rozmowach o mężczyznach. Część I "Meżczyzna wobec kobiet" to rozmowy o kobietach w życiu mężczyzny - matkach, siostrach, żonach, kochankach i przyjaciółkach. A także o jędzach i babsztylach. O tym co łączy, a co dzieli kobiety i mężczyzn. O stereotypach oraz iluzjach tworzonych od setek lat. O męskich wyobrażeniach na temat pań i sposobach, w jaki archetypowe kobiece postacie pojawiają się w życiu mężczyzny. W części II zatytułowanej "Męskie tajemnice" panowie rozmawiają o tym, czego...
34.90zł 31.49zł
   Pin it

Wojciech Eicheberger i Tomasz Jastrun w rozmowach o mężczyznach.

Część I "Meżczyzna wobec kobiet" to rozmowy o kobietach w życiu mężczyzny - matkach, siostrach, żonach, kochankach i przyjaciółkach. A także o jędzach i babsztylach. O tym co łączy, a co dzieli kobiety i mężczyzn. O stereotypach oraz iluzjach tworzonych od setek lat. O męskich wyobrażeniach na temat pań i sposobach, w jaki archetypowe kobiece postacie pojawiają się w życiu mężczyzny.

W części II zatytułowanej "Męskie tajemnice" panowie rozmawiają o tym, czego mężczyźni się obawiają, co jest dla nich trudne i jakie tajemnice skrywają. Książka ta pomoże kobietom poruszać się w labiryncie męskiego świata, a mężczyznom - zrozumieć siebie.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorWojciech Eicheberger, Tomasz Jastrun
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron304
wymiary14,5 x 21 cm
oprawabroszurowa
ISBN978-83-63014-02-5