+22 813 88 68
Mama ma etat w domu

Mama ma etat w domu

Wydawnictwo: Studio Emka

Dostępność: W magazynie

Wiele współczesnych kobiet, które planują zostać matkami lub właśnie nimi zostały, przeżywa w dzisiejszych czasach poważny dylemat: czy pozostać z dzieckiem w domu, czy też oddać się karierze zawodowej. Do takich właśnie kobiet adresowana jest ta książka. Jest to także książka dla kobiet, które już zdecydowały się pozostać w domu. Utwierdzam je w przekonaniu, że podjęły dobrą decyzję, aby w pierwszych latach towarzyszyć dziecku na co dzień, a nie tylko wieczorami oraz w weekendy. Jest to książka szczera i uczciwa. Przecież macierzyństwo...
29.00zł 26.00zł
   Pin it

Wiele współczesnych kobiet, które planują zostać matkami lub właśnie nimi zostały, przeżywa w dzisiejszych czasach poważny dylemat: czy pozostać z dzieckiem w domu, czy też oddać się karierze zawodowej. Do takich właśnie kobiet adresowana jest ta książka.
Jest to także książka dla kobiet, które już zdecydowały się pozostać w domu. Utwierdzam je w przekonaniu, że podjęły dobrą decyzję, aby w pierwszych latach towarzyszyć dziecku na co dzień, a nie tylko wieczorami oraz w weekendy.
Jest to książka szczera i uczciwa. Przecież macierzyństwo nie jest samą radością, jest też wielkim trudem. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę, ale nie rezygnować.
To książka o dokonywaniu wyboru. A dobry wybór to pozostanie w domu.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorIzabela Górnicka-Zdziech
rok wydaniaWarszawa 2006
liczba stron225
wymiary14.9 x 22.5cm
oprawamiękka
ISBN83-88607-63-4