+22 813 88 68
Magia związków

Magia związków

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: Chwilowy brak towaru

System yin–yang i Księga Przemian powstały 5 tys lat temu w Chinach, a mimo to zdumiewają aktualną i odkrywczą mądrością, która jest niezwykle pomocna w budowaniu harmonijnych relacji rodzinnych i w tworzeniu trwałego i pogodnego związku mężczyzny z kobietą, a wszystko dzięki odnalezieniu w nich równowagi yin–yang.   Autorka wzbogaca książkę analizą porównaczą między obrazem rodziny w Księdze Przemian i Ustawieniami Rodzinymi Berta Hellingera, które jej zdaniem potwierdzają w praktyce teorie zawarte w chińskiej...
34.00zł 26.25zł
   Pin it

System yin–yang i Księga Przemian powstały 5 tys lat temu w Chinach, a mimo to zdumiewają aktualną i odkrywczą mądrością, która jest niezwykle pomocna w budowaniu harmonijnych relacji rodzinnych i w tworzeniu trwałego i pogodnego związku mężczyzny z kobietą, a wszystko dzięki odnalezieniu w nich równowagi yin–yang.

 

Autorka wzbogaca książkę analizą porównaczą między obrazem rodziny w Księdze Przemian i Ustawieniami Rodzinymi Berta Hellingera, które jej zdaniem potwierdzają w praktyce teorie zawarte w chińskiej filozofii przyrody. W swoich badaniach relacji rodzinnych uwzględniła również znaczenie barw uczuć, aury i czakramów.

 

Chińska filozofia przyrody ma szerokie zastosowanie w praktyce, w każdej dziedzinie życia, to tradycyjna medycyna chińska, lecznicze ćwiczenia Qi Gong, sztuka gotowania. Autorka omówiła te zagadnienia w poprzednich publikacjach "Praktyczne gotowanie wg Pięciu Przemian" i "Magia zmian".

Wszystkie chińskie sztuki i metody, nie wyłączając sposobu odżywiania, służą zachowaniu wewnętrznej równowagi yin–yang w organizmie człowieka.

„Magia związków” to książka, która wyjaśnia, na czym polega równowaga yin–yang w związku mężczyzny z kobietą.

Na pewno warto zastosować tę wiedzę w praktyce, by budować pogodne i harmonijne relacje rodzinne.

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułRelacje partnerskie i rodzinne według chińskiej filozofii przyro
autorAnna Czelej
rok wydaniaBiałystok 2011
liczba stron297
wymiary14.5 x 20.5cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7377-439-1