+22 813 88 68
Ludzka raso, powstań z kolan. Cz.1. Tropienie lwa

Ludzka raso, powstań z kolan. Cz.1. Tropienie lwa

Wydawnictwo: Illuminatio

Dostępność: Chwilowy brak towaru

To kolejna po Największym sekrecie rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych w rozsądnych dawkach w dwóch komplementarnych tomach! Z tomem pierwszym Tropienie lwa, który trzymasz w dłoniach, zapolujesz na Reptilian – gadzią rasę z niższego czwartego wymiaru, która od tysięcy lat manipuluje ludzkością i krok po kroku realizuje Agendę – plan scentralizowania kontroli nad planetą! Znajdziesz w nim: – Szczegółowe elementy gigantycznej gadziej...
49.00zł 44.49zł
   Pin it

To kolejna po Największym sekrecie rewolucyjna teoria spiskowa dziejów z jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji, odmierzonych w rozsądnych dawkach w dwóch komplementarnych tomach!

Z tomem pierwszym Tropienie lwa, który trzymasz w dłoniach, zapolujesz na Reptilian – gadzią rasę z niższego czwartego wymiaru, która od tysięcy lat manipuluje ludzkością i krok po kroku realizuje Agendę – plan scentralizowania kontroli nad planetą!

Znajdziesz w nim:

– Szczegółowe elementy gigantycznej gadziej układanki, która zaprowadzi Cię do Sumeru!
Rozkład strategicznych kwater Reptilian i ich sieci podwykonawców, byś wiedział, z kim masz do czynienia!
– Cenne informacje o klasycznych technikach manipulacji - oprócz znanej już „problem-reakcja-rozwiązanie”, nowe metody, jak: „totalitarny tip-top czy aparat psychologicznego faszyzmu!
Sekrety ekonomii Reptilian – pieniędzy, które nie istnieją, a są źródłem manipulacji ludzkości przez centralę Syjonu!
Historię mega przebudzenia Davida Icke’a, który pokaże Ci, jak odzyskać wolność!

Ale to nie wszystko! W drugim tomie Przebudzenie lwa odkryjesz kolejne tajemnice, zagadki i nazwiska Reptilian, nauczysz się zasad 8 gier uwolnienia ludzkości od gadziej rasy oraz poznasz program powstania ludzkości przeciwko jaszczurom!

Nie dawaj sobą dłużej manipulować, nie bądź cichym barankiem prowadzonym na rzeź i nie chowaj głowy w piasek!
Wytrop lwa, którego masz w sobie, a następnie przebudź się, LWIE!
Powstań z kolan!

__

David Icke – prezenter telewizyjny, który za głoszenie teorii spiskowych o gadziej rasie rządzącej wszechświatem stał się najbardziej wyśmiewaną postacią w brytyjskiej historii! Dziś autor ponad 20 szokujących książek i czołowy demaskator rzeczywistości, w której żyjemy!

autorDavid Icke
rok wydania2014
liczba stron416
wymiary17,6×25,0 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-63965-42-6
tłumaczJarmuż Adam, Dąbrowski Grzegorz, Rogala Łukasz
tytuł oryginałuHuman Race Get Off Your Knees: The Lion Sleeps No More