+22 813 88 68
Kwantowy przełom

Kwantowy przełom

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Dotyk kwantowy – uzdrawianie energią Dotyk kwantowy jest metodą uzdrawiania za pomocą dotyku i jego energii. Te delikatne przykładanie rąk do siebie lub innych, w znaczący sposób przyspiesza regenerację organizmu. Rezultaty widać natychmiast, kości spontanicznie ustawiają się w prawidłowej pozycji, ból ustępuje, znikają stany zapalne, a organy zaczynają funkcjonować we właściwy sposób. Organizm po prostu zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości, często również takich, które medycyna konwencjonalna uznała za nieuleczalne lub...
30.00zł
   Pin it

Dotyk kwantowy – uzdrawianie energią

Dotyk kwantowy jest metodą uzdrawiania za pomocą dotyku i jego energii. Te delikatne przykładanie rąk do siebie lub innych, w znaczący sposób przyspiesza regenerację organizmu. Rezultaty widać natychmiast, kości spontanicznie ustawiają się w prawidłowej pozycji, ból ustępuje, znikają stany zapalne, a organy zaczynają funkcjonować we właściwy sposób. Organizm po prostu zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości, często również takich, które medycyna konwencjonalna uznała za nieuleczalne lub ciężkie do wyleczenia.

Kwantowy przełom – II poziom uzdrawiania

Richard Gordon posiadający 40-letnie doświadczenie na polu uzdrawiania holistycznego, jest uznawany za wizjonera i pioniera uzdrawiania energetycznego. Autor głośnego bestsellera Kwantowe uzdrawianie. W swojej najnowszej publikacji powraca z nową – ulepszoną wersją dotyku kwantowego 2.0 (DK2), dzięki któremu uzdrawianie ulega przemianie z rzadkiego spontanicznego cudu w zestaw praktycznych i prostych do przyswojenia narzędzi, których możemy używać w codziennym życiu.

Uzdrawianie dotykiem jest możliwe

Ta niezwykła książka stanowi przełom w medycynie energetycznej! Sprawia, że leczenie energią kwantową zyskuje większą moc, staje się dużo szybsze oraz wzmacnia zdolności poszczególnych jednostek do polepszania i transformowania własnego życia i świata.
Dzięki zawartym w poradniku prostym technikom:
• nauczysz się kierować swoją energią serca,
• poznasz rolę czakry serca w procesie uzdrawiania,
• odkryjesz podstawowe zastosowania DK2,
• przyspieszysz proces uzdrawiania i szybkiego eliminowania bólu,
• osiągniesz zdolność kierowania energii uzdrawiającej w konkretne miejsce,
• posiądziesz umiejętność pracy nad wieloma osobami jednocześnie,
• nauczysz się w jaki sposób wykorzystać czakry do zmiany przekonań, tożsamości lub urzeczywistniania pragnień,
• poznasz sposób na uzdrowienie przyszłości
i wiele innych, wymienionych w książce.

Poznaj opinie międzynarodowych autorytetów

Kwantowy przełom to niesamowita książka, którą po prostu trzeba przeczytać. Techniki w niej pisane są proste i skuteczne, zaś rezultaty – wspaniałe. Wizja przyszłości, jaką ma Richard, budzi dreszczyk emocji i z pewnością wywrze wpływ na całym świecie.
– dr Linda Steele, psycholog kliniczny

Ta przełomowa książka zawiera opis pięknej i zarazem prostej techniki, dzięki której ludzie naprawdę wracają do zdrowia. Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu dostarcza czytelnikom bezcennych informacji dotyczących naszych naturalności zdolności i mocy, i to właśnie teraz, gdy ludzkość najbardziej tego potrzebuje.
– lek. med. Rick Jenkins, dyplomata American Board of Psychiatry and Neurology

Dotyk kwantowy 2.0 przekształca nas w nowych ludzi i przenosi do nowego świata.
– Hsiung-Kang Chen Kapler, lekarz specjalizujący się w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej

Dotyk kwantowy 2.0 naprawdę uzdrawia! Ta książka zmieni świat! Daje nadzieję, że ludzkość nie tylko przetrwa, ale także będzie ewoluować. Wdrażam tę technikę w swojej pracy.
– lek. med. Prudence Hall

Dotyk kwantowy 2.0 to prawdziwa medycyna energetyczna – nowatorska, a zarazem nieskomplikowana. Daje natychmiastowe rezultaty. Kiedy informacje o niej rozprzestrzenią się na cały świat, współczynnik zachorowalności ulegnie znacznemu zmniejszeniu.
– lek. med. Howard Elkin, członek Amerykańskiego Kolegium Kardiologicznego

autordr Chris Duffield, Richard Gordon, dr Vickie Wickhorst
rok wydania2014
liczba stron334
oprawamiękka
ISBN978-83-7377-654-8