+22 813 88 68
Kto umiera?

Kto umiera?

Wydawnictwo: Szafa

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Bestseller amerykańskiego psychoterapeuty i nauczyciela medytacji. Książka, która pomogła dziesiątkom tysięcy ludzi w sytuacji niezwykle trudnej: gdy oni sami lub ich bliscy stanęli w obliczu diagnozy o nieuleczalnej chorobie. Levine z niezwykłą wrażliwością pomaga rozwiązać ważne dylematy: czy rozmawiać o chorobie? a jeżeli tak – to jak? I przede wszystkim: jak rozmawiać (i myśleć!) o śmierci, by nie ulegać lękowi przed nią i nie skazywać chorych na samotność wobec tego, co musi nadejść. Wojciech Eichelberger, jeden z najwybitniejszych...
39.00zł 36.75zł
   Pin it

Bestseller amerykańskiego psychoterapeuty i nauczyciela medytacji. Książka, która pomogła dziesiątkom tysięcy ludzi w sytuacji niezwykle trudnej: gdy oni sami lub ich bliscy stanęli w obliczu diagnozy o nieuleczalnej chorobie. Levine z niezwykłą wrażliwością pomaga rozwiązać ważne dylematy: czy rozmawiać o chorobie? a jeżeli tak  to jak? I przede wszystkim: jak rozmawiać (i myśleć!) o śmierci, by nie ulegać lękowi przed nią i nie skazywać chorych na samotność wobec tego, co musi nadejść.

Wojciech Eichelberger, jeden z najwybitniejszych polskich terapeutów i autor wielu poczytnych książek, tak pisze w przedmowie do polskiego wydania Kto umiera?: Książka Levine'a może być wielką i niezastąpiona pomocą dla wszystkich, którzy poszukują drogi ku pełnemu i godnemu życiu. Ku życiu bez lęku przed śmiercią.

Stephen Levine (1937–2016), amerykański poeta, pisarz i nauczyciel najbardziej znany ze swojej pracy pomagającej wszystkim w oswojeniu się ze śmiercią i umieraniem. Był on jednym z pokolenia pionierskich nauczycieli, którzy, wraz z  Jackiem Kornfieldem, Josephem Goldsteinem i Sharonem Salzbergiem przybliżyli ludziom Zachodu buddyzm Theravady. Na język polski została przetłumaczona druga książka Autora Gdybyś miał przed sobą rok życia..

podtytułSztuka świadomego życia i świadomego umierania
autorStephen Levine
rok wydaniaWarszawa 2015, wyd. 2
liczba stron320
wymiary13,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-88141-18-8

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: