+22 813 88 68
W krzywym zwierciadle bulimii. Zaburzenia odżywiania oczami matki i córki

W krzywym zwierciadle bulimii. Zaburzenia odżywiania oczami matki i córki

Wydawnictwo: Media Rodzina

Dostępność: W magazynie

    Szesnastolatka z kochającej się, normalnej rodziny musi się zmierzyć z ogromem cierpienia wywołanym przez zaburzenia odżywiania. Matka uważa ją za szczęśliwą nastolatkę, mającą dobre wyniki w nauce i grono oddanych przyjaciół. Taryn myśli jednak o sobie zupełnie inaczej - uważa że jest gruba i beznadziejna. O wszystkim opowiadają obie - ich wyznania przeplatają się, a ogląd sytuacji chwilami różni się dramatycznie. Z powodu problemów Taryn cierpi też reszta rodziny, ojciec i dwie młodsze siostry. Jak to się stało, ze...
29.00zł 27.00zł
   Pin it
 

 

Szesnastolatka z kochającej się, normalnej rodziny musi się zmierzyć z ogromem cierpienia wywołanym przez zaburzenia odżywiania. Matka uważa ją za szczęśliwą nastolatkę, mającą dobre wyniki w nauce i grono oddanych przyjaciół. Taryn myśli jednak o sobie zupełnie inaczej - uważa że jest gruba i beznadziejna.
O wszystkim opowiadają obie - ich wyznania przeplatają się, a ogląd sytuacji chwilami różni się dramatycznie. Z powodu problemów Taryn cierpi też reszta rodziny, ojciec i dwie młodsze siostry.
Jak to się stało, ze wyszła w końcu na prostą?
Jak z tą sytuacją poradziła sobie jej rodzina?
O tym wszystkim jest ta książka - prawdziwa relacja o prawdziwych zmaganiach, wciągająca jak powieść, świetnie napisana.

autororri Antosz Benson, Taryn Leigh Benson
rok wydaniaPoznań 2009
liczba stron240
wymiary14.5 x 20.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7278-492-6