+22 813 88 68
Kieruj swoim życiem

Kieruj swoim życiem

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

W tej bestsellerowej pozycji, Dyer kontynuuje rozważania z Pokochaj siebie, koncentrując się tym razem na pojęciu manipulacji i próbie nauczenia nas, jak jej unikać. Manipulacja bywa bardzo niebezpieczna, niezależnie od tego, czy stosuje ją pojedynczy człowiek, czy też ogromna instytucja. Urzędnicy, przedstawiciele władz, nauczyciele, a nawet sprzedawcy z osiedlowych sklepów i nasi bliscy - wszyscy ci, którzy dopuszczają się manipulacji, choćby niewielkiej, automatycznie ustawiają nas w pozycji ofiary.Kieruj swoim życiem uczy, jak zwalczać metody...
29.90zł 26.99zł
   Pin it

W tej bestsellerowej pozycji, Dyer kontynuuje rozważania z Pokochaj siebie, koncentrując się tym razem na pojęciu manipulacji i próbie nauczenia nas, jak jej unikać. Manipulacja bywa bardzo niebezpieczna, niezależnie od tego, czy stosuje ją pojedynczy człowiek, czy też ogromna instytucja. Urzędnicy, przedstawiciele władz, nauczyciele, a nawet sprzedawcy z osiedlowych sklepów i nasi bliscy - wszyscy ci, którzy dopuszczają się manipulacji, choćby niewielkiej, automatycznie ustawiają nas w pozycji ofiary.
Kieruj swoim życiem uczy, jak zwalczać metody manipulatorów i w efekcie osiągać bez przeszkód wyznaczone sobie cele. Słowem - jak wziąć ster we własne ręce i popłynąć przez ocean rzeczywistości w upragnionym kierunku.                        

            ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorWayne W. Dyer
rok wydaniaWarszawa 2008
liczba stron320
wymiary11,5 x 16,5 cm
ISBN978-83-89763-44-0
tłumaczMarian J. Waszkiewicz

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: