+22 813 88 68
Kalendarz Spirala 2019 - Nowy początek

Kalendarz Spirala 2019 - Nowy początek

Wydawnictwo: Berckana

Dostępność: W magazynie

Wszystko co nas otacza ma swój początek i koniec. Tak jak spirala, jeden z najstarszych symboli znalezionych na naczyniach i figurkach kobiet, pochodzących z neolitu, wychodząc ze środka rozwija się do pełni, aby pomału się zwinąć, i następnie zacząć rozwijać się od nowa. Spirala 2019 to kalendarz dla kobiet tworzony przez kobiety. Jest czymś więcej niż notatnikiem, w którym zapisuje się kolejne spotkania, zebrania i zaznacza nieprzekraczalne terminy. Spirala to kalendarz-spotkanie. Z kobietą w sobie i z innymi kobietami.
48.00zł 20.38zł
   Pin it

Wszystko co nas otacza ma swój początek i koniec. Tak jak spirala, jeden z najstarszych symboli znalezionych na naczyniach i figurkach kobiet, pochodzących z neolitu, wychodząc ze środka rozwija się do pełni, aby pomału się zwinąć, i następnie zacząć rozwijać się od nowa.

Spirala 2019 to kalendarz dla kobiet tworzony przez kobiety. Jest czymś więcej niż notatnikiem, w którym zapisuje się kolejne spotkania, zebrania i zaznacza nieprzekraczalne terminy. Spirala to kalendarz-spotkanie. Z kobietą w sobie i z innymi kobietami.

autorAlicja Bednarska, Martyna Bednarska-Ćwiek
rok wydaniaJózefów, 2018
liczba stron160
wymiary13 x 23 cm
oprawatwarda na spirali
ISBNISSN 2299-4270