+22 813 88 68
Jesteś Wyjątkowa. Uwierz w to!

Jesteś Wyjątkowa. Uwierz w to!

Wydawnictwo: Kataliza

Dostępność: W magazynie

Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to! to pozycja niezbędna w biblioteczce każdej kobiety, która chce dotrzeć do swojej wyjątkowości. Dzięki pracy z książką odkryjesz siebie na nowo, swoje wartości, talenty, zasoby, potrzeby, by żyć szczęśliwiej, blisko siebie oraz w zaufaniu do swojej intuicji. Książka dzięki swojej strukturze, która łączy uporządkowane treści z ćwiczeniami, zachęca i ułatwia pracę nad sobą. Jest niezbędnym elementem na drodze do pożądanej zmiany. Książka przeznaczona jest dla kobiet, jednak również mężczyźni mogą z...
39.90zł
   Pin it

Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to! to pozycja niezbędna w biblioteczce każdej kobiety, która chce dotrzeć do swojej wyjątkowości. Dzięki pracy z książką odkryjesz siebie na nowo, swoje wartości, talenty, zasoby, potrzeby, by żyć szczęśliwiej, blisko siebie oraz w zaufaniu do swojej intuicji. Książka dzięki swojej strukturze, która łączy uporządkowane treści z ćwiczeniami, zachęca i ułatwia pracę nad sobą. Jest niezbędnym elementem na drodze do pożądanej zmiany. Książka przeznaczona jest dla kobiet, jednak również mężczyźni mogą z niej skorzystać, by dotrzeć do swojej wyjątkowości!

Autorka już od pierwszych stron tej książki zabiera nas w podróż, której zakończeniem jest życie blisko siebie w zaufaniu do własnej intuicji. Dzieląc się własnym doświadczeniem pokazuje, że prawdziwe życie uplecione jest z codziennych doświadczeń i otaczającej rzeczywistości, w której każda z nas potrzebuje dotrzeć do klucza, jakim jest miłość do siebie. Będąc dla siebie dobrą, doceniając siebie możemy sięgać po to, czego pragniemy, bo przecież jesteśmy tego warte. Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Nie ma na świecie dwóch takich samych istot. Ćwiczenia zaproponowane przez autorkę zapraszają do wyleczenia się z wirusa narzekania. Nawyk negatywnego myślenia jest właśnie jak wirus, który blokuje rozwijanie potencjału, wewnętrznej mocy. Masz w życiu to, na czym się skupiasz, o czym myślisz. Aby posmakować zmian musisz jednak zanurkować, zanurzyć się w siebie, by odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Odpowiedzi zaprowadzą Cię w głąb pięknej ewolucji prowadzącej do fascynującego i świadomego życia na własnej drodze do miłości. Serdecznie polecam książkę, która skierowana jest przede wszystkim do kobiet, ale również mężczyźni mogą z niej skorzystać by dotrzeć do swojej wyjątkowości.
Anna Prelewicz
Instytut Kognitywistyki
http://instytutbennewicz.pl

„Jesteś Wyjątkowa” – dla kobiet, które zaczynają swoją podróż w poszukiwaniu siebie. Kasia w przystępny sposób przedstawia zasady i ćwiczenia, jak określić swoje potrzeby. Bardzo polecam wszystkim tym, dla których ważne jest odkrycie siebie na nowo. Uporządkowane treści przeplatają się z ćwiczeniami, co w konsekwencji ułatwia odbiór i zachęca do pracy nad sobą.
Dorota Deląg
aktorka, trener wystąpień publicznych

Katarzyna Wnękowska w swojej książce doskonale opisuje ludzką naturę. Autorka krok po kroku pomoże Ci dostrzec swoją wyjątkowość. Warto pamiętać, że każdy z nas jest wyjątkowy. Serdecznie polecam.
Jakub B. Bączek – Trener Mentalny Polaków

Katarzyna Wnękowska jest Certyfikowanym Coachem CoachWiseTM oraz trenerem biznesu. Specjalizuje się w pracy z właścicielkami biznesów, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą.
Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

autorKatarzyna Wnękowska
rok wydaniaWarszawa 2019
wymiary13,5 x 20 cm
oprawamiękka