+22 813 88 68
Inteligencja serca + CD

Inteligencja serca + CD

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: W magazynie

Czy to przypadek, że wiele kultur uważa serce za miejsce, z którego czerpiemy pokłady miłości? Jakie sekrety tego niezwykłego narządu odkryli amerykańscy naukowcy z Instytutu HeartMath?  Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w pierwszej w Polsce książce dotyczącej inteligencji serca. Udowadnia ona, że serce ma własną, niezależną od mózgu inteligencję, z której może korzystać każdy z nas. Pole elektromagnetyczne serca ma wpływ na stan naszego zdrowia, samopoczucie, a nawet na sprawność systemu immunologicznego.  Dagmara Gmitrzak...
34.30zł 27.30zł
   Pin it

Czy to przypadek, że wiele kultur uważa serce za miejsce, z którego czerpiemy pokłady miłości? Jakie sekrety tego niezwykłego narządu odkryli amerykańscy naukowcy z Instytutu HeartMath? 

Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w pierwszej w Polsce książce dotyczącej inteligencji serca. Udowadnia ona, że serce ma własną, niezależną od mózgu inteligencję, z której może korzystać każdy z nas. Pole elektromagnetyczne serca ma wpływ na stan naszego zdrowia, samopoczucie, a nawet na sprawność systemu immunologicznego. 

Dagmara Gmitrzak zdradza, jak rozpoznać kiedy serce jest „zamknięte” i w jaki sposób ponownie je „otworzyć”. Zgłębia sekrety relacji uczuciowych, wyjaśnia jakie są etapy każdego związku oraz ujawnia przyczyny lęku przed bliskością i emocjonalnym otwarciem. Prezentuje szereg porad, które pomogą uzdrowić złamane serce po rozstaniu, pokochać siebie i otworzyć się na nową relacją.

Zawarte w książce ćwiczenia nauczą Cię jak rozwijać tę inteligencję i doświadczać w życiu miłości. Dołączona do książki płyta CD zawiera prowadzoną przez autorkę medytację oraz trzydzieści pozytywnych afirmacji. 

Kieruj się inteligencją serca!

Krótki wywiad (filmik) z autorką na temat inteligencji serca:

http://polki.pl/zdrowie_i_psychologia_psychologia_artykul,10033031.html

POLSKIE RADIO- TRÓJKA, autorka w programie Grażyny Dobroń:

http://www.polskieradio.pl/9/306/Artykul/780905,Sluchaj-glosu-serca

http://www.polskieradio.pl/9/306/Artykul/784433,Serce-pamieta-kazda-milosc

 

Wywiad z autorką na temat inteligencji serca, miłości i związków:

http://www.plasterek.pl/1,InteligencjaSerca.html

 

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

 

autorDagmara Gmitrzak
rok wydaniaBiałystok 2013
liczba stron204
wymiary14,5 x 16,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7377-569-5