+22 813 88 68
Inteligencja miłosna. Bądź umiejętny w miłości i w sexie

Inteligencja miłosna. Bądź umiejętny w miłości i w sexie

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

Inteligencja miłosna to intensywny kurs mądrego postępowania w miłości, które polega na zastosowaniu inteligencji emocjonalnej w życiu intymnym. W naszych związki "zużywają się" o wiele szybciej niż w poprzednich pokoleniach, a reguły, które nimi rządzą, zmieniają się tak często, że nie nadążamy ich przyswajać. To przyspieszenie wraz z rosnącą swobodą wyboru partnera i sposobu życia sprawia, że umiejętne postępowanie w związkach staje się większym i bardziej złożonym wyzwaniem, niż do tego przywykliśmy. W nowoczesnym świecie...
24.90zł 21.49zł
   Pin it

Inteligencja miłosna to intensywny kurs mądrego postępowania w miłości, które polega na zastosowaniu inteligencji emocjonalnej w życiu intymnym.
W naszych związki "zużywają się" o wiele szybciej niż w poprzednich pokoleniach, a reguły, które nimi rządzą, zmieniają się tak często, że nie nadążamy ich przyswajać. To przyspieszenie wraz z rosnącą swobodą wyboru partnera i sposobu życia sprawia, że umiejętne postępowanie w związkach staje się większym i bardziej złożonym wyzwaniem, niż do tego przywykliśmy. W nowoczesnym świecie znalezienie właściwej drogi wśród nagłych związkowych zwrotów i powikłań wymaga szczególnego rodzaju inteligencji, na którą składają się talenty społeczne, znajomość samego siebie, umiejętne sterowanie swoimi emocjami i trafne postrzeganie otoczenia, jakby życiowa świadomość.
W stanie zakochania szczególnie łatwo "tracimy głowę" i podejmujemy kluczowe decyzje, kierując się głównie sercem lub bodźcami erotycznymi. Jeśli dodamy do tego działanie hormonów - które natura stworzyła z myślą o przedłużaniu gatunku ludzkiego, a nie wspieraniu trwałości związków - w rezultacie otrzymujemy zazwyczaj romans połączony z intelektualną zapaścią. Z umysłem i ciałem zaprzątniętym poszukiwaniem partnera, można zachować bystrość we wszystkich innych dziedzinach życia, ale nie w miłości... I nawet wielce obiecujący związek może szybko się załamać, o ile nie dysponujemy emocjonalnym know-how, które pozwoliłoby go nam uczynić trwałym.
Nawet mając najlepszych intencje, niemałe miłosne "doświadczenia", prawdopodobnie znowu zabrniemy w tę samą ślepą uliczkę i doznamy podobnych rozczarowań jak w poprzednim nieudanym związku. Samym wysiłkiem umysłu nie zapewnimy sobie szczęścia, nie pogłębimy trwałej i wzajemnej relacji miłości. Nie składamy się tylko z logiki i zdrowego rozsądku. W związkach władają nami emocje i to one decydują w istocie o tym, czym będzie nasz "rozsądek" .
Wykorzystując siłę swojej inteligencji miłosnej i rozwijając umiejętności zarysowane w tej książce, możesz przerwać błędne koło miłosnych déja vu.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorMary Valentis, John Valentis
rok wydaniaWarszawa 2006
liczba stron240
wymiary12,4 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-60207-47-x
tłumaczPaweł Luboński

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: