+22 813 88 68
Harmonia czterech ciał. Biopola i szczęśliwość

Harmonia czterech ciał. Biopola i szczęśliwość

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Dostępność: Chwilowy brak towaru

System Harmonii Czterech Ciał jest metodą uzyskania zdrowia fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. Polega na kontroli wewnętrznej i zewnętrznej energii biopola, a jej zastosowanie daje szybkie rezultaty. Dobrze dostrojone biopole osobiste umożliwia praktykującemu doświadczenie olbrzymiej poprawy zarówno jakości, jak i obfitości życia. Harmonia Czterech Ciał to prosty, praktyczny podręcznik, który powstał, aby poprowadzić Cię do stanu osobistego i globalnego raju. Sztuka szczęśliwego życia to coś, czego wciąż poszukujesz i co pragniesz odkryć....
25.00zł 21.00zł
   Pin it

System Harmonii Czterech Ciał jest metodą uzyskania zdrowia fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. Polega na kontroli wewnętrznej i zewnętrznej energii biopola, a jej zastosowanie daje szybkie rezultaty. Dobrze dostrojone biopole osobiste umożliwia praktykującemu doświadczenie olbrzymiej poprawy zarówno jakości, jak i obfitości życia.
Harmonia Czterech Ciał to prosty, praktyczny podręcznik, który powstał, aby poprowadzić Cię do stanu osobistego i globalnego raju. Sztuka szczęśliwego życia to coś, czego wciąż poszukujesz i co pragniesz odkryć. Stosując techniki samorozwoju, zawarte w tej książce, osiągniesz stan wewnętrznego spokoju, wyciszenia, zrozumienia siebie i innych, jak również przywrócisz harmonię we wszystkich centrach energetycznych swego ciała.

autorJasmuheen
rok wydania2004
liczba stron182
wymiary14,5 x 20.5 cm
oprawamiękka
ISBN83-7377-132-8