+22 813 88 68
Głodówka lecznicza

Głodówka lecznicza

Wydawnictwo: Wegetariański Świat

Dostępność: W magazynie

Głodówka lecznicza to druga książka po Kuchni wegańskiej z serii Biblioteczki Wegetariańskiego Świata pod redakcją Agnieszki Olędzkiej. Powstała na podstawie dziesięcioletnich doświadczeń z organizowanych przez redakcję leczniczych głodówek.   Spis treści: Detoksyfikacja warunkiem koniecznym zdrowia;  Rodzaje i sposoby detoksyfikacji; Uzdrawiająca moc głodówki (co głodówką można wyleczyć);  Głodówka w różnych tradycjach; Wypowiedzi głodówkowiczów; Jak zacząć dbać...
24.00zł
   Pin it

Głodówka lecznicza to druga książka po Kuchni wegańskiej z serii Biblioteczki Wegetariańskiego Świata pod redakcją Agnieszki Olędzkiej. Powstała na podstawie dziesięcioletnich doświadczeń z organizowanych przez redakcję leczniczych głodówek.
 

Spis treści: Detoksyfikacja warunkiem koniecznym zdrowia;  Rodzaje i sposoby detoksyfikacji; Uzdrawiająca moc głodówki (co głodówką można wyleczyć);  Głodówka w różnych tradycjach; Wypowiedzi głodówkowiczów; Jak zacząć dbać o zdrowie; Przygotowania do głodówki; Przebywanie na głodówce; Wychodzenie z głodówki; Zalecenia dietetyczne po głodówce.

W książce jest też sporo rozdziałów dotyczących odchudzania, ładnej sylwetki i diety. Na przykład:  Psychosomatyczna etiologia nadwagi – schudnąć nie jest trudno;  Trudna sztuka odchudzania;  O preparatach odchudzających;   Czy niskokaloryczne diety są skuteczne?;   Co jadać, aby osiągnąć wagę optymalną?;   Co nas najbardziej tuczy? Jest też jadłospis i przepisy na makrobiotyczny tydzień.
 

Proponujemy metodę małych kroczków. Na początek pierwsze przykazanie: nie ma dnia bez surówki i owoców. Surowe pożywienie, czyli obok warzyw i owoców orzechy, pestki ze słonecznika, dyni, różne nasiona powinno być jedzone przed innymi posiłkami. Codzienna porcja surówek i szklanka domowego soku z marchwi – to już jest dużo. Problem w tym, że po latach jadania gotowanych, papkowatych pokarmów surowizny nie smakują.
 

Dla wielu osób jest to więc krok milowy.
 

Po przygotowaniach czas na głodówkę, którą proponujemy robić na wiosnę, gdyż wówczas organizm sam rozpoczyna oczyszczanie i głodówka jest niemalże przyjemnością :)

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: