+22 813 88 68
Gdzie mieszka seks

Gdzie mieszka seks

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: W magazynie

"To ulga i radość móc nareszcie obcować z interesującym mężczyzną, który sam wolny od stereotypów, pomaga się od nich uwalniać. Czytałam dwie noce, baaardzo wciągnięta". Katarzyna Miller - psychoterapeutka "Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej coś nie pasuje. Każdego coś podnieca, każdą coś zawstydza. Każdy do czegoś się nie przyzna, każda chciałaby to usłyszeć. Każdy powinien przeczytać tę książkę,...
29.90zł 23.10zł
   Pin it

"To ulga i radość móc nareszcie obcować z interesującym mężczyzną, który sam wolny od stereotypów, pomaga się od nich uwalniać. Czytałam dwie noce, baaardzo wciągnięta".
Katarzyna Miller - psychoterapeutka

"Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej coś nie pasuje. Każdego coś podnieca, każdą coś zawstydza. Każdy do czegoś się nie przyzna, każda chciałaby to usłyszeć. Każdy powinien przeczytać tę książkę, a każda po jej lekturze pewnie powie: "Widzisz? A nie mówiłam ci?!".
No cóż... to przecież świetna, mądra, dowcipna, napisana przez mądrych, doświadczonych ludzi książka o seksie. Jakżeż ja miałbym ją lepiej zareklamować? Po prostu nie da się!".
Maciej Stuhr - aktor, satyryk

"Przeczytałam szybko i z dużą radością, bo idee Pałagina są mi bardzo bliskie. Nareszcie książka, w której nie o technice, nie o moralności, nie o konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy to, co cielesne, psychiczne i emocjonalne i w którą należy się wsłuchać, aby było nam ze sobą dobrze. Nie ma dobrych rad, jest własna świadomość. Nie ma patologii, są możliwości. Pałagin rozbija mity i fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego, a przypomina prawdy i zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane, na nasze nieszczęście."
dr Joanna Heidtman - psycholog, socjolog
 

Otrzymaliśmy ze wszech miar pomocną, odważną, inspirującą i pobudzającą
do dyskusji książkę o tym, o czym ciągle nie potrafimy mówić
i z czym sobie od wieków nie radzimy.
Obowiązkowa lektura dla wszystkich!

ze wstępu Wojciecha Eichelbergera

Piotr Pałagin - lekarz i psychoterapeuta (absolwent Akademii Medycznej w Moskwie oraz Radziecko-Amerykańskiej Akademii Psychoterapii), homeopata (członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii), astrolog.
Prowadzi praktykę, seminaria i wykłady w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, na Litwie i Łotwie.

Irena A. Stanisławska - dziennikarka, współautorka książek: "Mężczyzna od podszewki" (z Krzysztofem Klajsem) i "Moje dziecko" (z Dorotą Zawadzką).

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorPiotr Pałagin, Irena Stanisławska
rok wydaniaWarszawa 2010
liczba stron224
wymiary13,5 x 20,5 cm
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-7554-181-6