+22 813 88 68
Filozofia życia

Filozofia życia

Wydawnictwo: Anna. Centrum Zdrowego Żywienia

Dostępność: W magazynie

Ta książka jest kontynuacją wydanej przed trzema laty Filozofii zdrowia. Filozofia zdrowia jest książką korzeniem, elementarzem utrzymywania równowagi, zaś Filozofia życia to przedzieranie się przez meandry świadomości, kontemplacja i smakowanie życia. Prawdziwa filozofia życia to doświadczenie na sobie alchemicznej mocy kartoflanki. Każde słowo w tej książce jest poprzedzone osobistym przeżyciem Autorki, cierpieniem, radością, samotnością, rozmową z człowiekiem. Znalazłam się w momencie szczególnego zrozumienia naszych korzeni, zarówno w...
35.00zł 29.99zł
   Pin it

Ta książka jest kontynuacją wydanej przed trzema laty Filozofii zdrowia. Filozofia zdrowia jest książką korzeniem, elementarzem utrzymywania równowagi, zaś Filozofia życia to przedzieranie się przez meandry świadomości, kontemplacja i smakowanie życia. Prawdziwa filozofia życia to doświadczenie na sobie alchemicznej mocy kartoflanki.
Każde słowo w tej książce jest poprzedzone osobistym przeżyciem Autorki, cierpieniem, radością, samotnością, rozmową z człowiekiem. Znalazłam się w momencie szczególnego zrozumienia naszych korzeni, zarówno w układzie rodzice-dzieci, jak i ziemia-człowiek oraz Bóg-człowiek i połączenia ich ze świadomością. Dzisiaj zdaję sobie sprawę z roli moich rodziców i rodzeństwa w tym, jaka jestem i co robię.

Książka jest pełna przepisów według pięciu przemian.

Anna Ciesielska - propagatorka zdrowego żywienia, prowadzi liczne warsztaty na ten temat.

 

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorAnna Ciesielska
rok wydaniaPoznań 2008
liczba stron328
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-909614-1-5

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: