+22 813 88 68
Filozofia smaku

Filozofia smaku

Wydawnictwo: Anna. Centrum Zdrowego Żywienia

Dostępność: W magazynie

  Nowe prze­pisy ze szczyptą refleksji W Filozofii Smaku Autorka sku­pia się na sztuce zrów­no­wa­żo­nego goto­wa­nia i dosma­ko­wy­wa­nia wg wła­snych ocze­ki­wań. Kuchnia to nie­do­ce­niane labo­ra­to­rium. Tworzone w nim w garn­kach i na ogniu ener­gie powinny być z sza­cun­kiem i nale­ży­cie wyko­rzy­sty­wane dla naszego zdrowia. Czego nam potrzeba? Talerza gorą­cej zupy ze szczyptą miło­ści. Bo...
35.00zł 29.99zł
   Pin it

 

Nowe prze­pisy ze szczyptą refleksji

Filozofii Smaku Autorka sku­pia się na sztuce zrów­no­wa­żo­nego goto­wa­nia i dosma­ko­wy­wa­nia wg wła­snych ocze­ki­wań. Kuchnia to nie­do­ce­niane labo­ra­to­rium. Tworzone w nim w garn­kach i na ogniu ener­gie powinny być z sza­cun­kiem i nale­ży­cie wyko­rzy­sty­wane dla naszego zdrowia.

Czego nam potrzeba? Talerza gorą­cej zupy ze szczyptą miło­ści. Bo gotu­jąc, daje­cie cie­pło, czu­łość i tro­skę. Próbujcie, sma­kuj­cie, baw­cie się prze­pi­sami! Macie ich już w sumie — razem z poprzed­nimi książkami Filozofia zdrowia i Filozofia życia  — ponad czte­ry­sta). Przydadzą się zarówno sta­rym wyja­da­czom, jak i zupeł­nym świeżynkom.

Anna Ciesielska - propagatorka zdrowego żywienia wg pięciu przemian - tak pisze:

Z pewnością przeżyjesz szok, bo burzę w swoich książkach obowiązujące schematy i przyzwyczajenia. Ale skoro tu zajrzałeś, znaczy, że coś cię niepokoi i czegoś szukasz. Wiesz, kiedy dokonują się rzeczy wielkie? Kiedy jesteśmy otwarci na NOWE. Jednak w tym przypadku nowe oznacza stare jak świat, bowiem są to odwieczne zasady Porządku Wszechświata. Na nim opiera się medycyna chińska (Filozofia Wschodu), a są to zasada jin-jang i Pięć Przemian. Zapewniam cię, że wiedzy, którą w nich przekazuję, możesz zaufać! Potwierdza to fakt, że w ciągu ośmiu lat rozeszło się ich już ponad 100 tysięcy egzemplarzy, nie tylko w Polsce, ale również na Zachodzie. Dostaję setki listów, telefonów, podziękowań od czytelników, którzy zgodnie twierdzą, że są to najmądrzejsze książki na temat żywienia.

autorAnna Ciesielska
rok wydania2012
liczba stron320
wymiary15x21 cm
oprawamiękka
ISBN97-88-39096-14-2-2