+22 813 88 68
Fala jest morzem

Fala jest morzem

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

To wydanie książki uzupełnione jest o kolejną rozmowę autora z Christophem Quarchem, która miała miejsce w sierpniu 2002 roku. "Autor wypowiada to, co zaprząta głowę, co leży na sercu i na wątrobie, a także to, co ością staje w gardle każdemu człowiekowi - niezależnie od tego, czy jest on chrześcijaninem, buddystą, poszukującym czy niewierzącym.Mówi jako ktoś, kto doświadczył tego na własnej skórze. Odważnie, otwarcie, szczerze aż do bólu. Budzi podziw i sprzeciw. Ale przede wszystkim daje do myślenia. Prowokuje. Ujęta w formę...
29.90zł 26.99zł
   Pin it

To wydanie książki uzupełnione jest o kolejną rozmowę autora z Christophem Quarchem, która miała miejsce w sierpniu 2002 roku.

"Autor wypowiada to, co zaprząta głowę, co leży na sercu i na wątrobie, a także to, co ością staje w gardle każdemu człowiekowi - niezależnie od tego, czy jest on chrześcijaninem, buddystą, poszukującym czy niewierzącym.Mówi jako ktoś, kto doświadczył tego na własnej skórze. Odważnie, otwarcie, szczerze aż do bólu. Budzi podziw i sprzeciw. Ale przede wszystkim daje do myślenia. Prowokuje. Ujęta w formę pytań i odpowiedzi książka ta jest jak pierwsze pytanie z katechizmu: Po co żyję?" .

o. Wacław Oszajca SJ

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorWilligis Jäger
rok wydaniaWarszawa 2008, wyd. 2 popr.
liczba stron224
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawabroszurowa, lakierowana z opaską i zakładką
ISBN978-83-88875-18-2
tłumaczZenon Mazurczak