+22 813 88 68
Edukacja wzbogacająca życie

Edukacja wzbogacająca życie

Wydawnictwo: Porozumiewajmy się

Dostępność: W magazynie

Marshall B. Rosenberg pokazuje, jak Porozumienie bez Przemocy może zaistnieć w szkołach. Lektura wartościowa dla osób, które myśl Rosenberga dopiero odkrywają, ale też dla tych, którym PbP jest znane i może chcą je przenieść do środowiska edukacyjnego? Polecamy wszystkim, którym na sercu leży dobro edukacji naszych dzieci i wnuków, i tym, którzy potrzebują inspiracji i wsparcia, by... uwierzyć, że poszanowanie, dialog, współpraca są w szkołach możliwe. Świetnie pokazuje, jak w praktyce stworzyć środowisko, z...
34.00zł 30.45zł
   Pin it

Marshall B. Rosenberg pokazuje, jak Porozumienie bez Przemocy może zaistnieć w szkołach. Lektura wartościowa dla osób, które myśl Rosenberga dopiero odkrywają, ale też dla tych, którym PbP jest znane i może chcą je przenieść do środowiska edukacyjnego? Polecamy wszystkim, którym na sercu leży dobro edukacji naszych dzieci i wnuków, i tym, którzy potrzebują inspiracji i wsparcia, by... uwierzyć, że poszanowanie, dialog, współpraca są w szkołach możliwe.

Świetnie pokazuje, jak w praktyce stworzyć środowisko, z którego dzieciaki wynoszą nie tylko wiedzę, ale i znajomość siebie, umiejętność reagowania na zmiany oraz empatię dla siebie i innych, w którym dostają skrzydeł i korzeni. Lektura pełna sytuacji, dialogów i nawet mediacji z dnia powszedniego uczniów, dyrekcji różnych placówek, nauczycieli, pedagogów szkolnych, rodziców.

autorMarshall B. Rosenberg
rok wydaniaWarszawa, Poznań 2016
liczba stron158
wymiary14,7 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-945456-0-4, 978-83-934254-1-9
tłumaczAnna Mills
tytuł oryginałuLife-Enriching Education: Nonviolent Communication Helps Schools

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: