+22 813 88 68
Dziesięć błędów filozoficznych

Dziesięć błędów filozoficznych

Wydawnictwo: Medium

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Analiza dziesięciu błędów charakterystycznych dla nowożytnej myśli filozoficznej oraz ich negatywnego wpływu na dzisiejszą rzeczywistość. Wskazania, jak sobie radzić z tymi pomyłkami i jak przestawić sposób myślenia na nowe tory. Książka przyczynia się do bogatszego, pełniejszego zrozumienia procesów psychologicznych i społecznych. Dr Mortimer Adler - jeden z najbardziej znanych amerykańskich filozofów XX wieku, poddaje analizie dziesięć błędów charakterystycznych dla nowożytnej myśli filozoficznej i wskazuje, jak negatywnie...
15.00zł
   Pin it

Analiza dziesięciu błędów charakterystycznych dla nowożytnej myśli filozoficznej oraz ich negatywnego wpływu na dzisiejszą rzeczywistość. Wskazania, jak sobie radzić z tymi pomyłkami i jak przestawić sposób myślenia na nowe tory. Książka przyczynia się do bogatszego, pełniejszego zrozumienia procesów psychologicznych i społecznych.

Dr Mortimer Adler - jeden z najbardziej znanych amerykańskich filozofów XX wieku, poddaje analizie dziesięć błędów charakterystycznych dla nowożytnej myśli filozoficznej i wskazuje, jak negatywnie wpłynęły one na dziejeszą rzeczywistość.

autorMortimer Adler
rok wydania1995
liczba stron176
wymiary12,5 x 19,5 cm
oprawamiękka
ISBN83-85312-79-X
tłumaczJózef Marzęcki
tytuł oryginałuTen Philosophical Mistakes