+22 813 88 68
Dziennik szalonej mężatki

Dziennik szalonej mężatki

Wydawnictwo: Veda

Dostępność: W magazynie

Tytułowa szalona mężatka próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie: jak to się stało?... Jak to możliwe, by z tak płomiennej, jedynej, wyjątkowej miłości została kupka popiołu i dwie córeczki? Czy rozstanie oznacza klęskę? A może to droga do złotej wolności? Jedyny sposób, by odnaleźć swoje prawdziwe "ja" i mówić własnym głosem? Niebanalna narracja, przewrotne zakończenie, w tle Czechy w okresie politycznych przemian - to co najmniej trzy powody, dla których warto przeczytać "Dziennik szalonej mężatki"....
25.00zł
   Pin it

Tytułowa szalona mężatka próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie: jak to się stało?... Jak to możliwe, by z tak płomiennej, jedynej, wyjątkowej miłości została kupka popiołu i dwie córeczki? Czy rozstanie oznacza klęskę? A może to droga do złotej wolności? Jedyny sposób, by odnaleźć swoje prawdziwe "ja" i mówić własnym głosem?

Niebanalna narracja, przewrotne zakończenie, w tle Czechy w okresie politycznych przemian - to co najmniej trzy powody, dla których warto przeczytać "Dziennik szalonej mężatki". Książka entuzjastycznie przyjęta w Czechach, kilkakrotnie wznawiana, tłumaczona na wiele języków, ma szansę spodobać się i polskiej czytelniczce.
.

autorIrena Obermannova
rok wydaniaWarszawa 2002
liczba stron196
wymiary12,2 x 19,5 cm
oprawabroszurowa
ISBN83-85584-85-4