+22 813 88 68
DVD - Fitness 60+

DVD - Fitness 60+

Wydawnictwo: Oxygen

Dostępność: W magazynie

DVD Fitness Senior 60+ Pierwsza w Polsce, płyta DVD z zestawem prostych treningów przygotowanych specjalnie z myślą o osobach 60-65 lat.Ćwiczenia przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Każdy trening trwa ok. 20min. Rozpoczyna się rozgrzewką, po której następuje trening właściwy zakończony rozciąganiem. Instruktorki prowadzące zajęcia bardzo szczegółowo omawiają każde ćwiczenie, zwracając uwagę na technikę ich wykonywania, właściwe ustawienie ciała i napięcie mięśni. W produkcji filmów,...
29.00zł 24.99zł
   Pin it

DVD Fitness Senior 60+

Pierwsza w Polsce, płyta DVD z zestawem prostych treningów przygotowanych specjalnie z myślą o osobach 60-65 lat.Ćwiczenia przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Każdy trening trwa ok. 20min. Rozpoczyna się rozgrzewką, po której następuje trening właściwy zakończony rozciąganiem.

Instruktorki prowadzące zajęcia bardzo szczegółowo omawiają każde ćwiczenie, zwracając uwagę na technikę ich wykonywania, właściwe ustawienie ciała i napięcie mięśni.

W produkcji filmów, udział wzięły 2 instruktorki i 3 modelki, a więc każdy trening wykonywany jest przez inne osoby, dzięki czemu widzowie-uczestnicy ćwiczeń, mogą dobrać trening specjalnie dla siebie, nie tylko pod względem stopnia trudności i rodzaju ćwiczeń, ale również osobowości i sposobu prowadzenia zajęć.

Ćwiczenia prowadzone są w rytm spokojnej, miłej dla ucha muzyki, a filmy urozmaicone są kilkoma wizualnymi "niespodziankami".

Płyta zawiera 3 zestawy ćwiczeń:

Trening metodą Pilates: zestaw prostych ćwiczeń, dostępny dla osób początkujących, nawet z ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Pilates poprawia równowagę, wzmacnia i uelastycznia mięśnie głębokie, wspomaga rehabilitację po przebytych urazach. Spokojna muzyka sprzyja relaksowi i wprowadza w dobry nastrój.

Trening na rowerze stacjonarnym: idealny dla każdego kto lubi wysiłek fizyczny. Szczególnie wskazany jest dla osób, które mają problemy ze stawami kończyn dolnych: wzmacnia mięśnie, nie obciąża stawów, delikatnie uruchamia staw biodrowy, kolanowy i skokowy.

Trening wzmacniająco-rozciągający: ćwiczenia skierowane przede wszystkim do osób początkujących i średnio-zaawansowanych. Dość dynamiczne, nastawione na wzmacnianie i rozciąganie mięśni, co jest koniczne do utrzymania sprawności fizycznej na dobrym poziomie. Ćwiczenia podnoszą poziom energii w całym ciele. Do płyty dołączono ulotkę, ze szczegółowym omówieniem treningów i stroju do fitnessu oraz informacjami na temat instruktorek i zespołu który brał udział w przygotowaniu i produkcji płyty.

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: