+22 813 88 68
Coaching międzykulturowy

Coaching międzykulturowy

Wydawnictwo: New Dawn

Dostępność: W magazynie

Coaching międzykulturowy to wybitna książka, prezentująca sposób na wypracowanie nowego rodzaju coachingu, niezbędnego do osiągnięcia doskonałych rezultatów w dzisiejszym wielokulturowym otoczeniu. To wizjonerskie dzieło jest głębokie i praktyczne. Pokazuje, w jaki sposób wykorzystać ludzki potencjał i bogactwo różnorodności kulturowej dla dobra pracowników, klientów, interesariuszy i całego...
52.00zł 47.00zł
   Pin it

Coaching międzykulturowy to wybitna książka, prezentująca sposób na wypracowanie nowego rodzaju coachingu, niezbędnego do osiągnięcia doskonałych rezultatów w dzisiejszym wielokulturowym otoczeniu. To wizjonerskie dzieło jest głębokie i praktyczne. Pokazuje, w jaki sposób wykorzystać ludzki potencjał i bogactwo różnorodności kulturowej dla dobra pracowników, klientów, interesariuszy i całego społeczeństwa.

                                                       Dean O'Hare, prezes i dyrektor generalny Chubb Corporation

Philippe Rosinski jest światowym autorytetem w dziedzinie coachingu. Jest pionierem globalnego podejścia do coachingu, który wykorzystuje wiele perspektyw dla większej kreatywności, wpływu i znaczenia.

 

Mieszka z rodziną niedaleko Brukseli.

    ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

 

podtytułJak wykorzystać potencjał tkwiący w różnicach narodowych, korpor
autorPhilippe Rosinski
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron348
wymiary16.5 x 23.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-932452-1-5
tłumaczMonika Parys
tytuł oryginałuCoaching across cultures