+22 813 88 68
Bliskość, która uzdrawia i uszczęsliwia

Bliskość, która uzdrawia i uszczęsliwia

Wydawnictwo: Inst. Psychologii Zdrowia

Dostępność: W magazynie

  Bliskość – jak wiele innych wyzwań obciążonych ryzykiem i stwarzających perspektywę szczęścia w dużym stopniu zależy od naszych decyzji. I mogą to być decyzje małe albo bardzo poważne. A kiedy zaczynają być realizowane, w przestrzeni pomiędzy partnerami pojawia się coraz więcej bliskości – przybywa jej, kiedy zaczynamy się o nią troszczyć. Ponieważ aktywne dążenie do bliskości stwarza bliskość. Anna Dodziuk (ur. 1947) – polska psychoterapeutka, publicystka, w okresie PRL działaczka opozycji demokratycznej,...
9.00zł 7.35zł
   Pin it
 

Bliskość – jak wiele innych wyzwań obciążonych ryzykiem i stwarzających perspektywę szczęścia w dużym stopniu zależy od naszych decyzji. I mogą to być decyzje małe albo bardzo poważne. A kiedy zaczynają być realizowane, w przestrzeni pomiędzy partnerami pojawia się coraz więcej bliskości – przybywa jej, kiedy zaczynamy się o nią troszczyć. Ponieważ aktywne dążenie do bliskości stwarza bliskość.

Anna Dodziuk (ur. 1947) – polska psychoterapeutka, publicystka, w okresie PRL działaczka opozycji demokratycznej, współzałożycielka i w latach 19821989 redaktor Tygodnika Mazowsze. Jest superwizorem psychoterapii i treningu psychologicznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i certyfikowanym doradcą rodzinnym i specjalistką psychoterapii uzależnień. Od wielu lat zasiada w Zarządzie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie. Jest tam także przewodniczącą Komisji Komunikacji Społecznej. Jest członkiem-założycielem B'nai B'rith Polska, reaktywowanego w 2007. Publikuje głównie w prasie kobiecej, m.in. w Wysokich Obcasach. Tłumaczy także książki z języka angielskiego.

     ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorDodziuk Anna
rok wydania2006, wyd. 1
liczba stron32
wymiary11 x 20 cm
oprawazeszytowa
ISBN978-83-60747-01-8

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: