+22 813 88 68
Błędne koło rozwodów

Błędne koło rozwodów

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: W magazynie

Dzieci rozwiedzionych rodziców bardzo często nie mają pojęcia, na czym polega zdrowy związek małżeński ani jak go zachować. Dlatego perspektywa własnego małżeństwa często budzi w nich obawy, a nawet przerażenie. A jednak, będąc nawet dzieckiem rozwiedzionych rodziców, możesz stworzyć mocny i trwały związek małżeński. Ta książka ukazuje, jak rozpocząć zupełnie nową drogę życia rodzinnego. Dr John Trent jest wielokrotnie nagradzanym autorem książek o małżeństwie i rodzinach, takich jak Błogosławieństwo.  Jest twórcą stylu Lew,...
28.00zł
   Pin it

Dzieci rozwiedzionych rodziców bardzo często nie mają pojęcia, na czym polega zdrowy związek małżeński ani jak go zachować. Dlatego perspektywa własnego małżeństwa często budzi w nich obawy, a nawet przerażenie. A jednak, będąc nawet dzieckiem rozwiedzionych rodziców, możesz stworzyć mocny i trwały związek małżeński. Ta książka ukazuje, jak rozpocząć zupełnie nową drogę życia rodzinnego.

Dr John Trent jest wielokrotnie nagradzanym autorem książek o małżeństwie i rodzinach, takich jak Błogosławieństwo.  Jest twórcą stylu Lew, Otter, Golden Retriever i Beaver (LOGB), który zajmuje się  osobowościami. Jest prezesem StrongFamilies.com. Jest to organizacja zaangażowana w umacnianie związków małżeńskich i rodzinnych na całym świecie.

autor John Trent
rok wydaniaPoznań 2009
liczba stron154
wymiary14.5 x 20.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7033-683-7