+22 813 88 68
Bez granic

Bez granic

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co

Dostępność: W magazynie

Danny Cox, były pilot samolotów odrzutowych armii USA, wytrawny biznesmen, autor książek z dziedziny psychologii motywacyjnej i cieszący się ogromną popularnością prelegent, proponuje nowe, dynamiczne metody osiągania sukcesu w życiu, polegające nie tylko na pokonywaniu napotykanych w nim problemów i trudności, lecz co ważniejsze, na przełamywaniu równie uciążliwych i krępujących nasze poczynania barier wewnętrznych. Autor ilustruje swoje przesłanie licznymi przykładami z życia nieprzeciętnych ludzi. Aby nadać swojemu życiu rozmach, uczynić je...
32.30zł 25.83zł
   Pin it

Danny Cox, były pilot samolotów odrzutowych armii USA, wytrawny biznesmen, autor książek z dziedziny psychologii motywacyjnej i cieszący się ogromną popularnością prelegent, proponuje nowe, dynamiczne metody osiągania sukcesu w życiu, polegające nie tylko na pokonywaniu napotykanych w nim problemów i trudności, lecz co ważniejsze, na przełamywaniu równie uciążliwych i krępujących nasze poczynania barier wewnętrznych. Autor ilustruje swoje przesłanie licznymi przykładami z życia nieprzeciętnych ludzi.

Aby nadać swojemu życiu rozmach, uczynić je "życiem bez granic", musimy korzystać z trzech wzajemnie napędzających się sił, trzech filarów sukcesu:

  • niezachwianego poczucia celu

  • rozwijania w sobie ducha przygody

  • dążenia do pełnego rozwoju osobistego

Każdy z nas jest sumą dokonanych przez siebie wyborów. Jeśli nasze decyzje są trafne, wywiera to istotny wpływ na jakość naszego życia. Stosując rady podane w tej książce, możesz dołączyć do osób, którym powiodło się w życiu. Nikt nie rodzi się człowiekiem sukcesu, ale każdy może się nim stać.

autorDanny Cox
rok wydaniaWarszawa 2002
liczba stron240
wymiary18,5 x 23,5 cm
oprawabroszurowa
ISBN83-88875-26-4
tłumaczSławomir Dymczyk