+22 813 88 68
Alkohol i twoje zdrowie

Alkohol i twoje zdrowie

Wydawnictwo: Parpa

Dostępność: W magazynie

Broszura zawiera podstawowe informacje na temat wpływu alkoholu na zdrowie somatyczne i psychiczne człowieka. Czytelnik znajdzie w niej informacje na temat tego: . dlaczego dorośli i młodzież sięgają po alkohol; . czym jest uzależnienie od alkoholu; . dlaczego zagraża ono całej rodzinie; . co to jest współuzależnienie; . dlaczego ważne jest, aby kobieta w ciąży nie piła alkoholu. Wiedza prezentowana jest w sposób prosty i przystępny. Ta niewielka publikacja stanowi doskonały wstęp do zainteresowania się tematem wpływu alkoholu na nasze zdrowie. Zwraca...
3.15zł
   Pin it

Broszura zawiera podstawowe informacje na temat wpływu alkoholu na zdrowie somatyczne i psychiczne człowieka. Czytelnik znajdzie w niej informacje na temat tego:
. dlaczego dorośli i młodzież sięgają po alkohol;
. czym jest uzależnienie od alkoholu;
. dlaczego zagraża ono całej rodzinie;
. co to jest współuzależnienie;
. dlaczego ważne jest, aby kobieta w ciąży nie piła alkoholu.
Wiedza prezentowana jest w sposób prosty i przystępny. Ta niewielka publikacja stanowi doskonały wstęp do zainteresowania się tematem wpływu alkoholu na nasze zdrowie. Zwraca ona uwagę na to, że wiele z naszych problemów zdrowotnych i dotyczących funkcjonowania w społeczeństwie ma u swoich podstaw używanie i nadużywanie alkoholu. Czytelnik znajdzie w niej także informacje o ogólnopolskich telefonach pomocowych ("Niebieska Linia", "Pomarańczowa Linia") i ważnych stronach internetowych.
 

rok wydaniaWarszawa 2003
liczba stron28
wymiary10 x 17 cm
oprawamiękka
ISBN83-88075-41-1