+22 813 88 68
Życie  piękna katastrofa

Życie piękna katastrofa

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: Chwilowy brak towaru

  Stres. Otacza nas zewsząd, przenika w głąb, wysysa z nas energię, osłabia zdrowie i sprawia, że jesteśmy bardziej podatni na lęk i depresję. Książka Życie piękna katastrofa powstała podczas słynnego programu ograniczania stresu w oparciu o samoświadomość. Jon Kabat-Zinn wskazuje w niej, jak stosować naturalne metody, by uzdrowić ciało i ukoić ducha. Opisane przez niego praktyki nauczą cię jak radzić sobie z chronicznym bólem, zmęczeniem i stresem – przyczyną wielu chorób. Dowiesz się, jak łatwo można ograniczyć niepokój i...
49.90zł 44.99zł
   Pin it
 

Stres. Otacza nas zewsząd, przenika w głąb, wysysa z nas energię, osłabia zdrowie i sprawia, że jesteśmy bardziej podatni na lęk i depresję. Książka Życie piękna katastrofa powstała podczas słynnego programu ograniczania stresu w oparciu o samoświadomość. Jon Kabat-Zinn wskazuje w niej, jak stosować naturalne metody, by uzdrowić ciało i ukoić ducha. Opisane przez niego praktyki nauczą cię jak radzić sobie z chronicznym bólem, zmęczeniem i stresem – przyczyną wielu chorób. Dowiesz się, jak łatwo można ograniczyć niepokój i uczucie paniki, jak dzięki jodze i medytacji odzyskać równowagę, poprawić jakość życia i relacji z innymi.

 Życie piękna katastrofa to książka dla każdego, kto chce prowadzić zdrowe i pełne spokoju życie.

Cudowny przewodnik dla tych z nas, którzy wybierają życie i leczenie. Mam nadzieję, że wszyscy dokonacie tego właśnie wyboru i przeczytacie tę książkę.
                                                 – doktor Bernie Siegel, autor książki Miłość, medycyna i cuda
 
To praktyczny przewodnik nie tylko świadomej medytacji i leczenia, ale też codziennego życia.
                                                                    – Joseph Goldstein, autor książki One Dharma

Doktor Jon Kabat-Zinn wyjaśnia siłę pogłębiania świadomości i uważności. Zdecydowanie polecam tę książkę każdemu, kto chce zacząć uzdrawianie własnego życia.
       – doktor Dean Ornish, autor książki Program dr. Deana Ornisha na rzecz leczenia chorób serca

 

Doktor Jon Kabat-Zinn – profesor medycyny na Uniwersytecie Massachusetts, światowej sławy autor, naukowiec i nauczyciel medytacji. W Polsce dotychczas ukazały się jego książki: Gdziekolwiek jesteś, bądź, Świadomą drogą przez depresję, napisana wraz z Markiem Williamsem, Johnem Teasdalem i Zindelem Segalem oraz Dary codzienności. Podręcznik uważnego rodzicielstwa, napisana wspólnie z żoną Mylą.

                           ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorJon Kabat-Zinn
rok wydaniaWarszawa 2017 wyd. 2 popr.
liczba stron592
wymiary15 x 22,5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-8015-651-7
tłumaczDariusz Ćwiklak
tytuł oryginałuFull catastrophe living