+22 813 88 68
Wdzięczność. Najtańszy bilet do szczęścia

Wdzięczność. Najtańszy bilet do szczęścia

Wydawnictwo: Czarna Owca

Dostępność: Chwilowy brak towaru

W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene    W tym życiu nie dokonujemy rzeczy wielkich, możemy za to w rzeczy małe wkładać wiele miłości. Matka Teresa   Książka zawiera ćwiczenia, które pomogą ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to, co masz. Przy wykonywaniu tych rozłożonych na 52 tygodnie ćwiczeń przeżyjesz cały rok wdzięczności, a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem. Możesz się nauczyć, jak...
34.90zł 30.99zł
   Pin it

W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie...

Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.

Vivian Greene 

 

W tym życiu nie dokonujemy rzeczy wielkich,

możemy za to w rzeczy małe wkładać wiele miłości.

Matka Teresa

 

Książka zawiera ćwiczenia, które pomogą ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to, co masz. Przy wykonywaniu tych rozłożonych na 52 tygodnie ćwiczeń przeżyjesz cały rok wdzięczności, a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem.

Możesz się nauczyć, jak aktywnie wpływać na przeżywanie szczęścia, zamiast być biernym i tylko tęsknić do miejsca lub do stanu, w którym chciałbyś się znaleźć.

Wdzięczność pozwala podwyższyć poziom zadowolenia z życia i odkryć, co jest w nim naprawdę ważne, jest sposobem pielęgnowania związków, ułatwia uzupełnianie zapasów energii i wchodzenie w głębszy kontakt z ludźmi. Ułatwia też refleksję nad tym, co zostało ci dane, jest drogą do dokonywania bardziej świadomych wyborów.

 

Liv Larsson jako mediatorka i instruktorka od wielu lat zajmuje się relacjami międzyludzkimi. Jest certyfikowanym trenerem The Center for Nonviolent Communication, CNVC (Centrum Porozumienia bez Przemocy). Prowadzi warsztaty z mediacji i kursy „Relationsbesiktning” (Badanie kontrolne relacji) w wielu krajach, od 2007 roku przyjeżdża także do Polski. Napisała siedem książek na temat komunikacji, które przetłumaczone zostały na kilka języków.  

Książka nalezy do działu Porozumienie bez orzemocy.    

  ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

 

autorLiv Larsson
rok wydaniaWarszawa 2011
liczba stron200
wymiary15,0 x 21,0 cm
oprawamiękka ze skrzydełkami
ISBN978-83-7554-196-0
tłumaczPaweł Urbanik
tytuł oryginałuTack! Uppskattning, tacksamhet och lycka som livsstil