+22 813 88 68
Uzdrowić miłość

Uzdrowić miłość

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: W magazynie

Martin Rovers napisał tę książkę „dla wszystkich, którzy chcą kochać i być kochani, którzy chcą poznać, jak rodzi się miłość, jak działa, jak żyje i umiera, a szczególnie dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak żyć pełnią miłości”.Jest to książka poświęcona rozwojowi relacji małżeńskiej. Autor odsłania, nazywa i analizuje zranienia, których doświadczają małżonkowie. Opisuje też różne strategie pomocne w tym, by miłość, która przynosi zranienia została odnowiana.Martin Rovers jest wykładowcą na...
33.00zł 29.99zł
   Pin it

Martin Rovers napisał tę książkę „dla wszystkich, którzy chcą kochać i być kochani, którzy chcą poznać, jak rodzi się miłość, jak działa, jak żyje i umiera, a szczególnie dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak żyć pełnią miłości”.

Jest to książka poświęcona rozwojowi relacji małżeńskiej. Autor odsłania, nazywa i analizuje zranienia, których doświadczają małżonkowie. Opisuje też różne strategie pomocne w tym, by miłość, która przynosi zranienia została odnowiana.

Martin Rovers jest wykładowcą na Wydziale Nauk Humanistycznych i Studiów Pastoralnych Uniwersytetu Świętego Pawła w Ottawie.

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

autorMartin Rovers
rok wydaniaPoznań 2007
liczba stron248
wymiary14,5 x 20,5 cm
oprawabroszurowa
ISBN978-83-7033-598-4
tłumaczJolanta Czapczyk
tytuł oryginałuHealing the Wounds in Couple Relationships