+22 813 88 68
Reguły sukcesu

Reguły sukcesu

Wydawnictwo: W drodze

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Sukces rządzi się określonymi regułami. Niektórzy je odkrywają i czerpią z tego korzyści. Nie ma nic szczególnego w ludziach, którym się udaje. Sukces nie wynika z nich samych – nie jest efektem ich unikalnych talentów i zdolności. Jest efektem życiowych zasad i mądrości, które przenikają wszystkie możliwości lub braki człowieka. Możesz się nauczyć "jak to robią ludzie sukcesu" – sam możesz być takim człowiekiem! Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, współzałożyciel...
30.00zł 27.00zł
   Pin it

Sukces rządzi się określonymi regułami. Niektórzy je odkrywają i czerpią z tego korzyści. Nie ma nic szczególnego w ludziach, którym się udaje. Sukces nie wynika z nich samych  nie jest efektem ich unikalnych talentów i zdolności. Jest efektem życiowych zasad i mądrości, które przenikają wszystkie możliwości lub braki człowieka. Możesz się nauczyć "jak to robią ludzie sukcesu"  sam możesz być takim człowiekiem!

Henry Cloud to znany amerykański psycholog kliniczny, współzałożyciel Cloud-Townsend Clinic i Cloud-Townsend Resources. Popularna osobowość telewizyjna i radiowa. Mieszka i pracuje w Kalifornii. Jest autorem wielu książek, z których kilka osiągnęło wielomilionowe nakłady. Polskim czytelnikom jest znany jako współautor książki Mamo, to moje życie.

    ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorHenry Cloud
rok wydaniaPoznań 2006
liczba stron236
wymiary14.5 x 20.5 cm
oprawabroszurowa
ISBN83-7033-92-6
tłumaczMagdalena Ciszewska
tytuł oryginału9 Things You Simply Must Do to Succeed in Love and Life