+22 813 88 68
5 przemian w kuchni i w życiu

5 przemian w kuchni i w życiu

Wydawnictwo: Feeria

Dostępność: W magazynie

Książkę tę kieruję do osób, które chcą trochę inaczej spojrzeć na odżywianie, poszerzyć swoje kulinarne perspektywy. Zawarte tu przepisy są wynikiem moich ciągłych poszukiwań i twórczych porywów w kuchni. Mam nadzieję, że uda mi się tą książką przekonać Was, iż gotowanie to proces radosny i kreatywny. W swoim tekście postanowiłam podzielić się4 z Wami jeszcze jedną sprawą. Od lat stosuję kosmetyki, które robię sama. Stąd powstał osobny dział w książce, noszący nazwę "kuchenne kosmetyki". Przygotowanie...
34.90zł 31.49zł
   Pin it

Książkę tę kieruję do osób, które chcą trochę inaczej spojrzeć na odżywianie, poszerzyć swoje kulinarne perspektywy. Zawarte tu przepisy są wynikiem moich ciągłych poszukiwań i twórczych porywów w kuchni. Mam nadzieję, że uda mi się tą książką przekonać Was, iż gotowanie to proces radosny i kreatywny.
W swoim tekście postanowiłam podzielić się4 z Wami jeszcze jedną sprawą. Od lat stosuję kosmetyki, które robię sama.
Stąd powstał osobny dział w książce, noszący nazwę "kuchenne kosmetyki". Przygotowanie szamponu czy skomponowanie kremu do twarzy to czynności bardzo podobne do gotowania zupy. W końcu przecież najzdrowsze są kosmetyki jadalne :)
Ewa Dobek

 

ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS

podtytułRadość gotowania
autorEwa Dobek
rok wydaniaŁódź 2010
liczba stron312
wymiary16.5 x 18.5 cm
oprawamiękka
ISBN978-83-7229-254-4