+22 813 88 68
Potęga teraźniejszości

Potęga teraźniejszości

Wydawnictwo: Galaktyka

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przez dwa lata mały człowiek przesiadywał na ławce w parku. Ludzie mijali go, pogrążeni we własnych myślach. Pewnego dnia ktoś zadał mu pytanie. W następnych tygodniach coraz więcej ludzi przychodziło i stawiało mu pytania. Po pewnym czasie rozniosła się wieść, że ten człowiek jest kimś niezwykłym, kimś, kto odkrył coś, co sprawia, że życie nabiera sensu, staje się pełnią. Ta historia wydarzyła się naprawdę, a jej bohater nazywa się Eckhart Tolle. Jego pierwsza książka – "Potęga teraźniejszości" – uczyniła go sławnym na całym...
34.90zł 31.49zł
   Pin it

Przez dwa lata mały człowiek przesiadywał na ławce w parku. Ludzie mijali go, pogrążeni we własnych myślach. Pewnego dnia ktoś zadał mu pytanie. W następnych tygodniach coraz więcej ludzi przychodziło i stawiało mu pytania. Po pewnym czasie rozniosła się wieść, że ten człowiek jest kimś niezwykłym, kimś, kto odkrył coś, co sprawia, że życie nabiera sensu, staje się pełnią. Ta historia wydarzyła się naprawdę, a jej bohater nazywa się Eckhart Tolle. Jego pierwsza książka – "Potęga teraźniejszości" – uczyniła go sławnym na całym świecie.

To mądra, serdecznie i uczciwie napisana książka. Książka dla ludzi poszukujących odpowiedzi na najważniejsze z dręczących nas pytań i wątpliwości. Autor ze znawstwem i cierpliwością najpierw zachęca nas do wyruszenia w drogę, a potem prowadzi nią czytelnika na spotkanie z nim samym. I o dziwo, ta droga wcale nie wydaje się trudna. I nikogo nie wyklucza. Iść nią może każdy. Nigdy nie dość takich książek.
Wojciech Eichelberger

Jeżeli nie ma przeszłości i przyszłości, jeżeli jest tylko teraźniejszość – to jest to najwłaściwsza książka na tę chwilę.
Marcin Świetlicki

 ZAKUPY POWYŻEJ 150 ZŁ WYSYŁKA GRATIS 

autorEckhart Tolle
rok wydaniaŁódź 2010
liczba stron264
wymiary14,8 x 21 cm
oprawamiękka
ISBN83-917431-4-4